Dopřejte si rychlý internet a internetovou televizi

Rychlý internet a televize

V důsledku současné pandemie onemocnění COVID-19 začala spousta zaměstnanců pracovat z domova, s čímž souvisí i potřeba rychlého internetového připojení. Pokud vám však internet neustále vypadává, je na čase poohlédnout se po spolehlivějším poskytovateli.

V první řadě byste měli zjistit aktuální rychlost internetu, a tím si uděláte představu o tom, za jaké připojení ve skutečnosti platíte. Sice vám může poskytovatel naslibovat „hory, doly“, ale mnohdy je realita úplně jiná. Bohužel, většinou zákazníci ani neví, jak si ověřit, jestli mají tak rychlé připojení, za jaké platí.

Zjistěte rychlost internetu během pár minut

Pro měření rychlosti internetu potřebujete jen prohlížeč. Pro správné výsledky je nezbytné, abyste měli počítač s moderním a správně nastaveným operačním systémem, protože i ten může rychlost zkreslovat. Připojte počítač k modemu ethernetovým kabelem, nikoliv bezdrátově přes Wi-Fi. Všechny ostatní procesy (stahování, hudba na YouTube apod.) zastavte a odpojte od internetu ostatní zařízení. Poté spusťte měření. Jestliže rychlost nedosahuje ani 10 Mb/s, je na čase změnit poskytovatele.

rychlý internet a televize

Kdo nabízí rychlý internet za přijatelné ceny?

V oblasti poskytování připojení k internetu vyniká společnost Nej.cz, která nabízí minimálně 20 Mb/s. Nemá žádný datový limit, dostanete zdarma modem a zaplatíte pouze aktivační poplatek ve výši 200 Kč, pak jen platíte měsíčně za internet, a to od 419 korun.

Jestliže potřebujete nadstandardní připojení, pak je pro vás připravena rychlost 50 Mb/s a pro vskutku náročnější zákazníky i 100 Mb/s. Nej.cz poskytuje i DSL rychlost pro firmy a profesionály, a to 250 Mb/s a 1000 Mb/s.

Kromě internetu nabízí i možnost internetové televize, přičemž v nabídce je několik zajímavých balíčků. S internetovou televizí se vám dostane více programů, navíc ve vysoké kvalitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *