Brazilské kalhotky: proč je ženy milují

Brazilské kalhotky

Brazilské kalhotky jsou současným hitem v kategorii dámského spodního prádla. Jak už název napovídá, jejich střih je inspirován slunnými brazilskými plážemi a samozřejmě přirozeným tvarem ženského těla. Tento typ svou popularitou rychle zastínil dříve velmi oblíbená tanga . Řekněme si proč.

Brazilské kalhotky a jejich výhody

  • Brazilské kalhotky kombinují různé výhody a přednosti jiných typů dámského prádla. To je právě důvod proč jsou mezi ženami tak oblíbené: není třeba volit mezi pohodlím a svůdností.
  • Díky skvělému střihu, který zakrývá zadeček zhruba do poloviny, se tento typ nezařezává a drží dobře na svém místě. Skvěle se hodí pod kalhoty i upnutou sukni, jsou totiž nenápadné a pod oděvem si jich téměř nevšimnete.
  • Hodí na všechny druhy postav. Plnější ženy jimi skvěle podtrhnou svoje křivky, na vysportovaném zadečku padnou jako ulité a ženám s plochým pozadím pomohou opticky zvětšit a zakulatit partie.

Jaké materiály jsou na výběr?

Bavlna je obecně skvělým materiálem pro výrobu nejen spodního prádla. Je přírodní a její přednostmi jsou vysoká savost a prodyšnost. Bavlna se často kombinuje s některým z umělých vláken přidávajících na elasticitě produktu. Některé modely jsou celobavlněné, téměř všechny modely z umělých textilií však mají bavlněnou podšívku v klíně.

Jedno z výše zmíněných umělých vláken je polyester. Je synteticky vyroben, velmi dobře saje vlhkost a rychle schne, skvěle tedy odvádí pot od pokožky. Tento materiál je velice lesklý, připomíná hedvábí nejen na pohled, ale i na dotek. Zároveň je velmi odolný proti opotřebení a dobře drží barvy.

Je pro Vás důležitá elasticita spodního prádla?

Elasticita prádla a zejména kalhotek je také důležitým aspektem. Vyšší elasticity se dosahuje například přidáním elastanu do výrobní textilie. Elastan je další umělé vlákno, které se umí natáhnout třeba i sedminásobně a poté se “smrsknout” na původní velikost. Je odolný vůči mačkavosti a snese i slanou mořskou vodu, díky čemuž se hojně využívá pro výrobu plavek. Plavky v brazilském stylu se staly oblíbenými souběžně s kalhotkami.

Co takhle trochu celulózy

Další populární volbou pro výrobu brazilek jsou materiály na bázi celulózy. Celulóza je přírodní polymer a jeho vlákna se získávají složitým průmyslovým postupem. Nejznámějším zástupcem v této kategorii je viskóza. Byla poprvé vyrobena již v 19. století jako náhražka drahého hedvábí. Někdy se označuje jako “umělé hedvábí”. Tyto textilie jsou lesklé, měkké a chladivé. Viskóza se obvykle mísí z bavlnou, což spojuje všechny jejich výhody.

Potrpíte si na krajky?

Šatník málokteré ženy se obejde bez krajky. Tato tradiční technika se v Evropě začala šířit v 16. století, archeologické nálezy však potvrzují, že tato technika byla v jiných částech světa známá mnohem dříve. Brazilský střih v kombinaci s krajkou vytváří krásný estetický dojem, krajky často bývají poloprůhledné a odhalují tak velkou část jindy zakryté pokožky. Jsou příjemné i na dotek a podtrhují ženskou delikátnost a jemnost.

Zaútočte na mužská srdce!

Jsou praktické a vhodné pro každodenní nošení. Ovšem ani v ložnici nezůstávají pozadu, existuje mnoho vyzývavých a erotických variant, často kombinovaných s podprsenkou, podvazky či korzetem. Zadečku svým střihem opticky přidávají na kulatosti, objemu a tvaru.

brazilské kalhotky

Vyberete si hravost místo svůdnosti?

Na trhu se samozřejmně vyskytuje i mnoho modelů, které více než na eleganci a svůdnost vsadili na barvy a hravost. Barev je široká škála, od nenápadných až po křiklavé. Kombinují se s různými motivy potisku nebo i vtipným nápisem. Populární jsou zejména mezi mladými dívkami.

A jaký je váš názor na brazilské kalhotky? Napište nám komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *