Zařiďte si konečně kancelář v cloudu

Kancelář v cloudu

Koronavirus přinesl světu spoustu komplikací, ale v jednom nás významně posunul – v digitalizaci. Spousta firem najednou zjistila, že je možné fungovat online a platit kanceláře je vlastně úplně zbytečné. Jste na tom stejně? Zařiďte si kancelář v cloudu a už se nevažte na jedno místo.

I kdybyste nakonec přece jen zůstali ve svých kancelářských prostorách, kancelář v cloudu je moderním řešením hodným 21. století, které každopádně oceníte. Jaké má výhody?

Veškerá data jsou uložena online

Už vás nemusí trápit, že se rozbil počítač. Na pevném disku ve svém počítači nemusíte mít uložené žádné firemní dokumenty. Místo toho jsou všechny v cloudu, kde jsou v opravdovém bezpečí. Datová centra bývají zálohovaná, takže se vaše soubory jen tak nemohou ztratit, i kdyby třeba hořelo nebo došlo k jiné katastrofě.

kancelář v cloudu

Pracujete odkudkoliv a z libovolného zařízení

Tím, že máte data v cloudu, nejste závislí na místě ani konkrétním zařízení. Jednou můžete pracovat z počítače v kanceláři, podruhé ze svého soukromého notebooku. Není třeba řešit, jestli máte všechny potřebné soubory, nebo dokonce programy.

Neplatíte licence za software

Místo nakupování drahého software platíte měsíční paušál za službu iPodnik. V rámci ní už máte zahrnutý potřebný kancelářský software. Nechybí balíček Microsoft Office 365 ani program Pohoda pro daňové účetnictví online. Ano, vzdáleně může fungovat celá firma včetně externích pracovníků, jako je třeba účetní.

Neztrácíte čas nastavováním

Technika by měla být prostředníkem ulehčujícím práci. V mnohých firmách se však zbytečně plýtvá časem na její údržbu a nastavování, případně penězi, pokud se na nastavení zavolá odborník. Hostovaná služba iPodnik vás těchto starostí zbaví. Nic neřešíte, v klidu si využíváte cloudové úložiště, software, kalendář, e-mail i exchange online. Technickou stránku věci za vás řeší jiní. Vám stačí jediné – mít po ruce nějaký počítač, notebook, tablet, eventuálně telefon. Záleží, na čem se vám pracuje nejlépe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *