Zakrývací plachty ochrání před nepřízní počasí bazén, zahradní nábytek i pískoviště

Zakrývací plachta

Máme-li zahradu, chceme si na ní co nejlépe užívat volný čas. Proto ji kultivujeme a pořizujeme na ni nejrůznější vybavení. Za hezkých dnů si pak doma, ale přece na čerstvém vzduchu čteme nebo se věnujeme péči o trávník a květiny, zatímco si děti vesele hrají. A jakmile se sejde celá rodina nebo dorazí hosté, usadíme se na terase a užíváme si společné chvíle.

Lavičkám, palivovému dřevu i prolézačkám rozmary počasí škodí

Máme-li děti, vyhrazujeme jim na zahradě dostatek prostoru, na který umísťujeme pískoviště a prolézačky. Pro celou rodinu pořídíme stůl s židlemi nebo křesílky na terasu a pod stromy lavičku, na které si můžeme v příjemném stínu posedět i za prudkého slunečního žáru. A samozřejmě chceme, aby nám vše, co jsme pořídili, dlouho a dobře sloužilo. Dřevu, kovu i textilu ale škodí povětrnostní vlivy a dokáží rychle napáchat značné škody. Ochrana před počasím je proto důležitá a neměli bychom ji v žádném případě podceňovat. Skvěle poslouží zakrývací plachty. Ocení je i majitelé restaurací se zahrádkou, kempy a další ubytovací zařízení.

Krycí plachty pomohou zajistit, aby byla voda v bazénu stále čistá

Průzračná voda v bazénu přímo vyzývá k vodním hrátkám. A mnohem lépe se nám bude udržovat čistá, když si na bazén pořídíme zakrývací plachtu přímo na míru. Ochrání bazén před padajícím listím i dalšími mechanickými nečistotami.

Zakrývací plachty

Kde pořídit kvalitní zakrývací plachty?

Osvědčeným dodavatelem krycích plachet je firma Plachty Štěpáník. Kromě širokého sortimentu již hotových zakrývacích plachet si u ní můžeme nechat vyrobit i krycí plachtu přímo na míru. Krycí plachty s oky dokonale ochrání veškerý majetek, který je skladován venku, ať se jedná o zahradní nábytek, stavební materiál, palivové dřevo nebo nejrůznější nástroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *