Ušetřete na půjčkách refinancováním s JET Money

V dnešní době naleznete málokoho, kdo by neměl půjčku nebo úvěr. Zejména v období před Vánoci mají banky a úvěrové společnosti doslova žně. Chcete-li si od nich půjčit peníze, je třeba dbát na několik pravidel, abyste se nedostali do dluhové spirály.

jet money

Více souběžných půjček je rizikem

V současnosti není neobvyklé, že jeden člověk má 3 a více půjček, mezi nimiž převažují tzv. mikropůjčky do 10 tisíc korun. Velmi oblíbené jsou rovněž kreditní karty, které nám umožňují nakoupit toho víc, než na co skutečně máme. Ačkoliv se to nezdá, právě tyto malé půjčky nás mohou dostat do vážných finančních potíží. Lidé přecení své síly ohledně jejich splácení, nedokáží všechny své platební závazky zkoordinovat, a tak jim na některé z nich nevychází peníze. Jak z toho ven?

Řešením je konsolidace půjček

Neplaťte několik různě vysokých splátek, každou v jiném termínu a na různé účty poskytovatelů. Sjednoťte je do jedné a máte po starostech. Co znamená refinancování půjček? Princip spočívá v tom, že veškeré vaše předešlé půjčky budou předčasně splaceny. Banka vám poté poskytne nový úvěr, v rámci něhož budou všechny vaše závazky sjednoceny do jednoho a vy tak získáte přehledný splátkový kalendář. Proč refinancovat? Kromě zmiňované přehlednosti splácení je to hlavně nižší úroková sazba, díky níž lze uspořit až desítky tisíc korun.

Půjčka na cokoliv

Potřebujete-li si půjčit peníze, vybírejte z nabídek pouze prověřených společností. Jednou z nich je JET Money, která působí na českém trhu již od roku 2000. Tato nebankovní společnost vám poskytne bezúčelový úvěr v rozmezí 5 000-70 000 Kč. Délka splácení se pohybuje v rozmezí 13-16 měsíců. Pokud vás zajímají další nabídky, či si potřebujete půjčit větší částku, navštivte portál Navigátor úvěru. Zde naleznete mimo jiné i nezaujaté články a rady o všem, co souvisí s poskytováním půjček a úvěrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *