Ať se „open space“ vydaří!

Párty stany Praha

Vánoční doba s sebou nese nespočet veřejných kulturních akcí. Po adventních trzích, kdy se na náměstích rojily davy lidí, se očekává druhá vlna zájmu publika při novoročních oslavách. Protože letošní zima zatím žádné mrazivé rekordy netrhá, řeší se většina expozic a happeningů pod širým nebem. Má to skvělou akustiku a romantický nádech.

Pořadatelé si rovněž chválí i „no limits“ pojetí, kdy se v rámci exteriérů neřeší kapacita příchozích lidí. Open space jsou otevřeny všem. I takové akce ale potřebují určité zázemí. Jsou jimi stany a pivní sety.

Bez open space stanu ani ránu

Půjčovna párty stanů v Praze s tím má velké zkušenosti. Disponuje zastřešovacím systémem, který je konstruován s důrazem na rychlou, jednoduchou a nenáročnou manipulaci i variabilitu. Zvládne ho sestavit naprosto každý průměrně zručný člověk.

Prvním typem nůžkového stanu je nůžkový stan Easy-up o rozměrech 3 x 3 metry. Je vhodný na oslavy, party, nebo jako zázemí pro nejrůznější akce. Jeho vnitřní plocha je devět metrů čtverečních a je možno jej opláštit. Druhý typ Easy-up stanu má rozměr 6 x 3 metry. Oba typy je možné propojit a rozšířit.

K dispozici je také stan trubkový. Jde o variabilní party stan, vhodný pro velkou většinu společenských událostí. Je možné ho použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia. Jeho nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a materiál plachty trubkového party stanu je z PVC. K dispozici jsou veškeré doplňky ke stanům, což zahrnuje závažové desky, kolíky, osvětlení, stojany na odpadkové pytle a spoustu dalších.

open space

Aby nohy nebolely

Pro hladký průběh akce je vhodné zřídit i odpočinkovou plochu pro posazení a konzumaci. Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je pronajmout pivní set. Pivní sety jsou stabilní, rozkladatelné soupravy z pevného materiálu, ke kterým pohodlně usadíte šest až osm osob. Každý pivní set zahrnuje dvě lavičky spolu se stolem ze dřevěného a kovového materiálu.

Párty stany a pivní sety jsou základním předpokladem, že každá akce bude mít zdárný konec. Užijte si jich dosytosti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *