Svatba v Chorvatsku? Skvělý nápad!

Svatba v Chorvatsku

Mauritius, nebo Las Vegas? Kdepak! Řekněte své sladké ano v Chorvatsku!

Máme pro vás opravdu jedinečnou svatební opravdu jedinečnou svatební destinaci. A ne zas tak moc vzdálenou od Česka, tudíž cenově dostupnější, než jsou ty exotické.

Proč se vzít v Chorvatsku?

Vdáváme se či ženíme jednou, dvakrát, třikrát za život. A i z tohoto důvodu by svatební den rozhodně měl stát za to. Představy o tom, jak by ideální svatební den měl vypadat, se různí. Někdo touží po svatbě v kostele, jiný na louce, třetí třeba v balónu. Ve výsledku je však víceméně jedno, kde se vezmeme, hlavně, že před oltářem budeme stát s tím pravým (pravou) a budeme s ním (s ní) šťastní. I přesto ale taková svatba v Chorvatsku stojí za zvážení. A to hned z několika důvodů.

Dokonalá svatba v zahraničí

Třeba proto, že svou svatbu můžete spojit s líbánky a nezapomenutelnou dovolenou. Chorvatsko totiž nabízí všechno. Krásné a především čisté moře, přírodní krásy, bohatou historii i kulturu. Chorvaté jsou pohostinní a Čechy mají rády. Tato země je zkrátka příslibem dokonalé svatby v zahraničí.

Naplánují, připraví a zrealizují

Specialisty na svatby v Chorvatsku najdete ve firmě Absolute Day, kteří vás vaši svatbu naplánují, připraví a zrealizují od A do Z. V první řadě najdou dokonalé místo. Nabízí se třeba zelená Istria, konkrétně nejmalebnější, nejromantičtější a nejfotogeničtější město v Istrii Rovinj. K prožití dokonalého romantického dne ale přímo vyzývá i historický Spilt ve střední Dalmácii. Nebo ostrov slunce a levandule Hvar.

Svatba v Chorvatsku

Dokonale zkoordinovaná svatba

Místem ale vše jen začíná. Dokonalá svatba je především ta dobře zkoordinovaná. Vyladěná do posledního detailu. Svatba, na kterou nejenom snoubenci a budoucí manželé, nýbrž také svatebčané hned tak nezapomenou. A i za to vám ve firmě Absolute Day ručí. Podrobnosti hledejte na odkazu svatba Chorvatsko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *