Půjčovna dodávek zachraňuje podnikatele i soukromníky

Půjčovna dodávek Brno

Půjčovny automobilů jsou dnes populárnější než kdy dříve. Češi si uvědomují, že není potřeba si všechno hned pořizovat. Kolikrát se vyplatí si věc půjčit, někdy třeba i dlouhodobě. A podobně jako osobní automobil je dnes možné si vypůjčit i dodávku.

Kdo by si půjčoval dodávku? Například firma, která se zabývá přepravními službami a najednou má více zakázek, než stíhá její vozový park pokrýt. Váš soused, jenž nakoupil vybavení na zahradu ve velkém a nemá ho jak odvézt. Vy, až se jednoho dne budete stěhovat a zjistíte, že se vám všechen nábytek do osobního automobilu určitě nevejde. Přesně v těchto situacích zachraňuje své zákazníky půjčovna dodávek Brno.

půjčovna dodávek Brno

Cena brněnské půjčovny je lidová

Mnohé půjčovny si určují cenu za den. To je dost hloupé, když potřebujete jen převézt pár věcí, nebo před sebou máte jiný úkol na několik málo hodin. Mobility Rent nabízející dodávky Brno vám v tomto případě vyjde vstříc. Vůz vám půjčí klidně jen na pár hodin, a to už od 150 Kč na hodinu. Cena se navýší například v případě, že byste potřebovali vyšší limit ujetých kilometrů (pro první 3 dny je limit 400 km na den) nebo auto i s řidičem.

Výběr vozů je bohatý

Kromě dodávek najdete v brněnské autopůjčovně také mikrobusy a několik dalších pomocníků k zapůjčení. Jelikož jejich služby lidé často využívají na stěhování, nabízí možnost zapůjčit si kotvicí techniku či přepravní vozík. Kotvicí techniku vám půjčí bezplatně, vozík za poplatek.

Stěhování do Prahy? Vraťte dodávku tam

Stále se tu bavíme o půjčovně v Brně, nicméně stejná firma funguje také jako půjčovna dodávek v Praze a půjčovna dodávek v Ostravě. Dokonce je možné si dodávku vypůjčit na jedné pobočce a vrátit ji na nějaké jiné, nemusíte tedy absolvovat zpáteční cestu a ušetříte. Půjčovna Mobility Rent se prostě snaží všemi možnými způsoby vyjít svým zákazníkům vstříc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *