Proč zrovna čalouněný nábytek?

Proč čalouněný nábytek

Sháníte nábytek nenáročný na údržbu, příjemný na dotek i pohled, který navíc zútulní váš domov? Zvažte ten čalouněný! 

Pod pojmem čalouněný nábytek rozumíme potažený látkou, kůží či koženkou. Už to samo o sobě v sobě skýtá spoust výhod. Jakmile se vám jednoho dne čalounění přestane líbit, není problém nábytek přečalounit vámi preferovaným materiálem a vzorem.

Jaké výhody má čalouněný nábytek?

Další výhody jsou ryze praktické. Čalouněný nábytek v závislosti na materiálu bývá nenáročný na údržbu. Některé textilie dokonce odpuzují vodu a špínu, což z nich dělá ideální potahový materiál do rodin s malými dětmi a domácími mazlíčky.

Myslete na komfort a relax

Podcenit bychom neměli ani pohodlí. Čalouněné židle, pohovky a sedací soupravy jsou velmi pohodlné a svému uživateli po náročném pracovním dni poskytují veškerý nezbytný komfort a relax. Na pohodlné sedací soupravě potažené příjemnou látkou se odpočívá jedna báseň. S knihou, sklenkou vína, nebo jen tak.

Pohodlné lůžko

Do pohodlného čalouněného křesla se zaboříte jako do peřiny s prachovým peřím a na měkoučké sedačce vmžiku usnete. Nehledě na to, že rozkládací čalouněná sedací souprava vám plně nahradí lůžko, něž nějž budete moci bez obav uložit návštěvu.

Moderní a funkční

Přímo čalouněné designové skvosty nabízí nábytek Čestlice. Překrásné čalouněné sedací soupravy křesla, křesla, jídelní sestavy, stoly a židle do Čech již dvě dekády dováží společnost Inelis. Jedná se o produkty z kvalitního kování i top potahových materiálů (kožených i látkových). Ty jsou nejenom estetické a na pohled skvěle vypadají, ale z dlouhodobého hlediska jsou také maximálně odolné a nenáročné na údržbu.

čalouněný nábytek

Opěrky hlavy i úložné prostory

V nabídce najdete sedací soupravy různých rozměrů i tvarů. Jednořadé, rohové, do U. V moderním designu a maximálně funkční. S praktickými opěrkami hlavy i úložnými prostory. Kompletní sortiment si můžete prohlédnout na odkazu prodej nábytku Čestlice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *