Bílý kratom a jeho využití v praxi

Kde koupit bílý kratom

Bílý kratom je velice rozšířený, protože je dostupný, vysoce účinný a přináší spoustu zajímavých benefitů. Listy a stonky sklízené ze stromu Mitragyna speciosa se používají jako přírodní doplněk tisíce let, přičemž rostlina pochází z jihovýchodní Asie a je nedílnou součástí kultur v této oblasti, především pak v Indonésii, Thajsku, Malajsii a na Borneu. Ve svém původním prostředí mohou stromy dorůstat výšky až 100 metrů a více a jsou botanicky příbuzné kávovníku.

Pokud hledáte, kde koupit kvalitní kratom, stačí se podívat do e-shopu KratomWorld.cz, který se specializuje na dovoz, testování a prodej prvotřídního kratomu.

Všechno o bílém kratomu

Bílý kratom je jednou ze tří hlavních barevných kategorií, ostatní pak jsou kratom červený a zelený. Barevné názvy jsou získány podle toho, jaké žilky jsou na listech.

Ačkoliv je pouze jeden druh stromu Mitragyna speciosa, existuje spousta způsobů pěstování, sklizně a zpracování rostlinné hmoty. Díky těmto různým technikám se potom zbarvují různě žilky.

Co se týče účinků bílého kratomu, lze je klasifikovat jako povznášející. Zatímco jiné kmeny jsou známé tím, že podporují pocity klidu nebo vyrovnanosti, bílý kratom se zase používá ke zvýšení motivace a navození optimistického pohledu.

Účinky alkaloidů bílého kratomu

Alkaloid je pouze módní termín, který se používá k popisu bioaktivních molekul přirozeně se vyskytujících v rostlinách. Bílý kratom má dva specifické alkaloidy, které jsou z velké části zodpovědné za účinky, a jsou jimi mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Dále jsou v listech obsaženy i alkaloidy jako mitraciliatin, isomitrafolin, mitraversin, stipulatin a korynoxin A a B.

bílým kratomem je spojena i specifická technika sušení, protože i způsob sušení mění profil alkaloidů.

Jestliže si chcete bílý kratom zakoupit, podívejte se na stránku KratomWorld.cz.

Bílý kratom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *