Práce realitního makléře je skvělým tipem na hlavní i vedlejší příjem

Práce realitního makléře

Dostali jste se do fáze, kdy vás vaše stávající zaměstnání plně neuspokojuje, či byste si potřebovali přivydělat? Poohlédněte se v oblasti obchodu v realitách. Stanete se pánem svého času, a kromě jiného plat realitního makléře rozhodně stojí za zvážení.

Co očekávat od práce realitního makléře?

Práce realitního makléře neobnáší pouze nákup a prodej nemovitostí. K duši obchodníka potřebujete navíc schopnosti finančního a právního poradce, terénního pracovníka, asistenta a psychologa. Základem úspěšné spolupráce mezi klientem a makléřem je hluboký vztah založený na důvěře. Realitní makléř práce rozhodně neznamená povrchní přístup k zákazníkovi za účelem dosažení co nejvyššího zisku.

realitní makléř práce

Nebudete na to sami

V prvé řadě vás nemusí trápit otázka, jak se stát realitním makléřem? Může se jím stát totiž každý, kdo má chuť a vůli pracovat. Od realitní společnosti dostanete 100% zázemí včetně zavedených systémů, databází, příležitostí k sebevzdělávání, kurzů a školitelů, kteří vás do práce v realitách hladce uvedou. Pak už skutečně záleží pouze na vašem entuziasmu, pracovitosti, vytrvalosti, obchodním talentu, podnikatelském duchu a morálním kreditu, jak budete úspěšní. Dle těchto vlastností se poté odvíjí plat realitního makléře.

Ideální příležitost k přivýdělku

Maminky na mateřské, senioři či studenti jistě uvítají pár tisíc korun měsíčně navíc. Ve prospěch této práce hovoří fakt, že výše příjmů čistě závisí na čase a energii, které jí věnujete. Chcete-li se zaměstnání realitního makléře věnovat na plný úvazek, můžete se těšit na příjem v řádech desetitisíců korun měsíčně. Nováčci získávají 50% provizi, profesionálové pobírají až 80 %. Jak bylo zmíněno výše, úspěch záleží na vašem pozitivním přístupu ke klientovi. Díky němu za vámi budou zákazníci na základě kladných referencí chodit sami, čímž procento uzavřených obchodů poroste.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *