Pojďte studovat MBA, LLM a BBA online a v češtině

MBA, LLM, BBA online

Bránil vám v manažerském vzdělávání až doposud nedostatek času někam dojíždět? Nebo jste si netroufli studovat v angličtině? Už nemusíte váhat. OBEI vám umožní MBA, LLM i BBA vystudovat online a v češtině.

Proč zvolit online studium MBA, LLM a BBA?

Oxford Business Education Institut (OBEI) je nejflexibilnějším manažerským studiem na trhu. K nejvýhodnějším patří i po cenové stránce. U konkurenčních institutů zaplatíte za stejné studium mnohdy i dvojnásobek. Na OBEI lze přitom celý BBA program vystudovat za pouhých 39 000 Kč, MBA za 69 000 Kč a LLM za 79 000 Kč. Ceny jsou dokonce včetně DPH. Díky organizaci studia je jeho forma velice ekonomická, a proto si může firma dovolit nabídnout takto výhodnou cenu při zachování nadstandardní kvality studia.

managerské vzdělání

Celé studium je v češtině a kompletně online

Online forma studia umožňuje jeho flexibilní začátek. Studovat lze začít skutečně kdykoliv. Nemusíte se držet žádných závazných termínů pro start studia. Studovat budete, odkudkoliv vám to bude vyhovovat. Díky MBA v češtině se máte možnost soustředit na podstatu studia. Neřešíte své anglické jazykové dovednosti.

Rychlá cesta k manažerským dovednostem

Délka studia je rovněž individuální, ale v průměru zvládnete studium online BBA za 8 měsíců (7 studijních modulů), online LLM za 9 měsíců (6 studijních modulů) a online MBA za 10 měsíců (9 studijních modulů). Po absolvování studia získává student celosvětově platný diplom. OBEI vlastní mezinárodní akreditaci International Accreditation Council for Business Studies (IACBS).

Pojďte si zvýšit svoji kvalifikaci

Manažerské vzdělávání se hodí pro zaměstnance (zejména středního a vyššího managementu) i pro podnikatele. Umožní vám získat důležité manažerské dovednosti a vyšší vzdělání, které vede k získání lepší pracovní pozice i lepšího finančního ohodnocení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *