Pojďte vylepšovat – bydlení i firmu. Je nejlepší čas třeba na nová garážová vrata

Nová garážová vrata

Ve firmě stihnete objednávku různých úprav, třeba nová průmyslová vrata, ještě před koncem roku. A i pokud se chystáte na úpravy kolem rodinného domu, je právě podzim nejlepší čas na realizaci těchto prací. Do nového roku již můžete bydlet lépe.

Společnost Pavel Bubík – Garážová vrata a rolety realizuje instalace venkovních žaluzií, venkovních rolet, garážových vrat i průmyslových vrat pro soukromé osoby i firmy. Firma poskytuje bezplatné poradenství, měření, návrh i následnou montáž. Produkty mají perfektně vyřešené ovládání a nabízí se v celé řadě barev.

Venkovní žaluzie a rolety příznivě ovlivňují vnitřní teplotu

Naše obydlí se snažíme stále více otevírat do venkovního prostoru. Jenomže velká prosklená okna a zdi nemohou zůstat bez stínění. Venkovní žaluzie se dnes považují za nejmodernější a současně nejefektivnější řešení stínění.Umožňují větrat, i když jsou zatažené, v zimě snižují náklady na topení a v létě na klimatizování interiéru. Barevně si je hravě doladíte s fasádou či s okny.

Jinou možností jsou venkovní rolety. Vyrábí se z hliníku a může jít o podmítkové rolety, ale rovněž o předokenní rolety s pohledovým kastlíkem. Pokud si zvolíte ty s bezpečnostním závěsem, zabraňují též nadzvednutí pancéře rolety a jsou pro zloděje těžce překonatelnou překážkou. Slouží tedy i jako bezpečnostní prvek. Nabízí též ochranu před hlukem zvenčí.

Vyměňte konečně garážová vrata

Na garážová vrata dnes máme vysoké nároky – designové, bezpečnostní i funkční. Firma Pavla Bubíka instaluje především garážová vrata české značky Kružík a německé značky Hörmann. Firma vám nabídne sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, výklopná garážová vrata, ale i klasická dvoukřídlá vrata. K dispozici je obrovské množství barevných řešení.

garážová vrata-2

Průmyslová vrata pro bezpečnou a snadnou manipulaci

Pro firmy společnost Pavel Bubík – Garážová vrata a rolety dodává především průmyslová vrata. Jsou určena pro průmyslové a skladovací objekty. Firma nabízí sekční průmyslová vrata, rolovací průmyslová vrata, rychloběžná fóliová vrata i zavěšená průmyslová vrata.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *