Květiny na fototapetách jako symboly přirozené krásy a elegance

Květiny na fototapetách

O faktu, že ženu ani květinou neuhodíte, nemá smysl vůbec diskutovat! Pokud jí navíc květinu dáte, získáte si její sympatie. Určitě se nemusí jednat pouze o květinu v pravém slova smyslu. Volit lze i mnohé jiné variace. Výbornou volbou je například fototapeta květiny. Právě ona dokáže rozzářit jakýkoli interiér a dát mu v podstatě další rozměr. Pokud si myslíte, že k dispozici je pouze několik málo variací takovýchto fototapet, jste na velkém omylu. Najít jich lze doslova a do písmene záplavu. Abyste se nemuseli jednotlivými provedeními dlouhodobě prolistovávat, dáme vám hned několik užitečných tipů, jež se vám určitě budou hodit.

Romantické tulipány v koupelně

Začít bychom v rámci našich florálních tipů na fototapety mohli v koupelně. Tady se hodí hned několik zajímavých květin. Z těch se nejčastěji prosazují tulipány. Fototapeta květiny tohoto typu dokáže znázornit naprosto věrně. Bez problémů je můžete zvolit v nadživotní velikosti. Tulipány se kompletně rozprostřou po celé stěně. Nechá se tak vyniknout jejich pestrosti a přirozené kráse. Vybírat je lze v několika barevných variacích, přičemž velmi oblíbené je ladění do fialového odstínu. Tulipány mohou být bílé, růžové a samozřejmě také fialové. Jedná se o fototapetu sice v chladných barvách, nicméně ve velmi jemném ladění, jež si vaše koupelna jistě zaslouží.

Pastelové květiny dominující obývacímu pokoji

Máte rádi velmi jemné ladění jednotlivých místností? Pak se určitě nebojte vsadit na pastelové květiny, které dokážou oživit kompletně celou jednu stěnu, ale zároveň působí maximálně jemně a nerušivě. Vše je samozřejmě dáno i bílým podkladem, který vypadá naprosto čistě a nijak nenarušuje interiér obývacího pokoje. Pokud máte všechny místnosti laděné v bílé barvě, ještě dokonale podtrhne krásu vnitřních prostor vašeho domu či bytu.

Bílé gladioly budou slušet nejen vaší kanceláři

Elegantní moderní tapety na zeď květiny zobrazují také v barevně poutavějších a extrémnějších variacích. Důkazem jsou i bílé gladioly. Možná si říkáte, že přece bílé gladioly musí působit maximálně něžně a romanticky. Ano, nicméně na tmavomodrém podkladu tomu bude úplně jinak. Gladioly jsou jemně šrafovány také fialovou barvou, a tak dokonale korespondují s oním pozadím. To je navíc zvýrazněno také světlou modrou barvou. Právě ona dokáže způsobit ještě divočejší vzhled. Výborně se takováto scenérie hodí do poměrně netradičně řešených kancelářských prostor. Své místo si takovéto gladioly mohou najít ale klidně i v obytných místnostech bytu či domu.

Růžová pivoňka v maximálním detailu

Pokud byste raději něco mnohem více romantického, pak se vyplatí vybrat si tapety květiny ve velkém přiblížení. Hodně poutavý je detailní pohled na pivoňku. Tato květina už sama o sobě zaujme svou monumentalitou, nicméně v detailu vypadá nádherně. Možná až nezvykle romanticky. Tedy za předpokladu, že zvolíte bělorůžovou podobu pivoňky. Ta působí maximálně čistě a linie samotných okvětních lístků vás budou prostě bavit. Pohled na ně se neomrzí ani po několika letech. 

Vyšívané květiny jako sázka na maximální neotřelost

Velmi oblíbené jsou také vyšívané květiny. Pokud chcete proměnit interiér o 100%, pak jsou jednoznačnou volbou. Květiny skutečně vypadají, jako by byly vyšívané. Jejich tvary ještě více podtrhne černé pozadí. Dá jim zkrátka dokonale vyniknout. Především oranžová barva kvítků se jeví jako značně výrazná.

Fialová levandule prostě neomrzí

Zapomenout nelze při exkurzi po fototapetách květin ani na nádherné levandule. Už jenom pohled na tyto drobné fialové kvítky v člověku nabudí onu tradiční vůni. Ta je s nimi nedílně spojená. Vždyť z levandule se vyrábí nejenom spousty parfémů, ale také sprchové gely, šampony a kosmetické přípravky. Aranžmá levandulí může být různé. Vsadit lze jak na detail jedné jediné květiny, tak i na nekonečná levandulová pole. Poutavé jsou i nejrůznější rustikální variace se sušenými levandulovými svazky. Alternativ je u této květiny takřka nekonečně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *