CNC soustruhy GOODWAY a CHIAN CHYUN

CNC soustruh

CNC soustruhy jsou velkým přínosem pro výrobu především v oblasti přesnosti a rychlosti zpracování materiálů. Dovolují realizovat větší zakázky s menším podílem pracovní síly, nachází uplatnění v individuální i v sériové výrobě. Další krok k efektivitě práce přinášejí moderní CNC soustruhy vybavené dalšími poloautomatickými nebo plně automatizovanými zařízeními. Nabízí tak další profesionální rozvoj výroby a zásadně zvyšují konkurenceschopnost.

Rychlost a přesnost s CNC soustruhy nejvyšší kvality

Speciálně řešené stroje využívají řízení pomocí  počítačových programů. S minimálním zásahem obsluhy CNC soustruh řídí podávání materiálu i jeho obrábění. Dosahuje vysoké přesnosti a optimálního výkonu. Při programovém řízení dochází ke snížení časových prostojů. Při využití dalšího automatizovaného zařízení nemusí obsluha složitě manuálně upevnit materiál, řídit vedení nástroje ani opakovaně měřit zpracovanou část.

CNC soustruhy jednoduše postupují podle zadaných příkazů, největší efekt dokazují při zpracování velké série obrobků. Výkonné stroje mají zabudované navíc i kontrolní mechanismy, které včas upozorní na možné problémy. Obsluha tak může pohotově reagovat na potřebu výměny opotřebovaného nástroje, změnu v nastavení nebo doplnění tyčového materiálu.

CNC stroje pracují ve všech hlavních osách. Výkonné servomotorové pohony dosahují vysoké rychlosti a zvýší produktivitu výroby.

Komplexní řešení

Efektivní výrobu můžete podpořit i dalším přídavným zařízením. K hlavnímu výrobnímu stroji je možné doplnit automatický nebo poloautomatický  podavač tyčí. Objem práce obsluhy tak klesá a omezuje se na průběžnou kontrolu a úpravu nastavených programů. Výrobu urychlí a zpřesní také systémy pro měření. Následnou dopravu zjednoduší zavedené zázemí pro řízenou paletizaci a balení.

CNC soustruhy

Výběr na míru každému typu výroby

Současná nabídka CNC strojů dokáže vyhovět doslova jakémukoli typu zpracování a velké škále materiálů. Široké spektrum zařízení vyhoví požadavkům, které je možné podrobně definovat. CNC soustruhy GOODWAY a CHIAN CHYUN představují robustní stroje, které dostojí nárokům na sériovou výrobu. Nabízí optimální poměr jednoduchého ovládání a vysokého výkonu.

Nebojte se změn, CNC soustruhy garantují vyšší kvalitu i rychlost práce. Investice do moderního zařízení se vrátí větší flexibilitou i produkcí. Profesionální prodejce vás obeznámí s konkrétními možnostmi, pomůže vybrat vhodný typ stroje a samozřejmě vás seznámí se zásadami obsluhy. K dispozici zůstane i ve službách kompletního záručního a pozáručního servisu.  MRG-CZ nabízí kompletní portfolio CNC soustruhů GOODWAY a CHIAN CHYUN pro vertikální i horizontální obrábění, zastupující multifunkční a dlouhotočné automaty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *