Kurzy angličtiny, čínštiny, arabštiny i maďarštiny na jednom místě? Víme kde!

Kurzy angličtiny

Učíte se anglicky? A jak dlouho? A nepatříte náhodou do skupiny tzv. věčných začátečníků? Jinými slovy, domluvíte se?

S výukou cizího jazyka to nebývá snadné. Jsou lidé, kteří kurzy angličtiny navštěvují už několik let, ale když se jich na ulici turista zeptá na cestu na Karlův most, tak koktají a nevydají ze sebe jedinou souvislou větu. Učení se cizímu jazyku je zkrátka jedna věc, a uplatnit své naučené znalosti v praxi věc druhá.

Jazykovka vám dá základy

To však předbíháme. Pro začátečníky je samozřejmě základem kvalitní jazyková škola. Přes tu nejede vlak. Začátečníci ani nemusí lpět na rodilých mluvčích. Z logického důvodu – nebudou jim rozumět. Pro konverzační kurzy jsou ale rodilí mluvčí vhodnější. Už jen kvůli jejich absenci českého přízvuku.

Kolik řečí umíš…

Angličtina samozřejmě je světovým jazykem číslo jedna. To ale neznamená, že se musíte omezovat jen na ni. Naopak. Máte-li talent na jazyky, přidejte si k ní další. Víte ostatně, co říká staré známé pravidlo? Že kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Já sama jsem se svého času věnovala hned pěti jazykům najednou. Angličtině, němčině, španělštině, italštině a jednu dobu jsem koketovala i s japonštinou.

Máte-li talent na jazyky, směle do toho!

Na renomované jazykové škole IJV (Institut jazykového vzdělávání), kterou najdete na pražském Václavském náměstí, už patnáctým rokem vyučují dvě desítky jazyků. Spolu s těmi světovými vás tu naučí švédštinu, dánštinu, norštinu, finštinu, arabštinu, čínštinu, japonštinu, maďarštinu a spoustu dalších. V podstatě se jedná o jazykovku s největší nabídkou jazyků na českém trhu. Navíc se skvělými referencemi od velkých firem. Máte-li talent na jazyky, směle do toho.

Kurzy angličtiny

Mluvte!

A jakmile si osvojíte základy, jděte dál. Začněte mluvit! Na začátku ideálně na nějakém konverzačním kurzu. K tomu sledujte filmy v původním znění a pokuste se přelouskat i nějakou knihu. A pak (až pomine koronavirová pandemie) se vydejte do světa. Tam se naučíte více než za celé roky studií.

Více informací o škole a pořádaných kurzech najdete na odkazujazyková škola Praha.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *