Kde uspořádat firemní akci? Pod střechou plachtové haly!

jak udělat firemní akci

Letní měsíce jsou ideální k pořádání firemních oslav, prezentací značky, zábavných dnů pro zaměstnance a spousty dalších akcí. Jenže i v ten nejslunnější teplý den se nakonec může zatáhnout a sprchnout. Proto je třeba do plánů zahrnout i párty stan. V případě firemní akce tedy spíše plachtovou halu.

Lehké a snadno smontovatelné plachtové haly jsou nejlepším řešením zastřešení. Složíte a rozložíte je během pár desítek minut. Vejdou se pod ně všichni návštěvníci a nemusíte řešit každé rozlité pivo či občerstvení, jež spadne na zem. I obrovské firmy, které mají velké prostory, často pořádají akce venku pod plachtami hal. Taková hala vás totiž vůbec v ničem neomezuje.

Je stabilní a velikosti sami zvolíte

Hala může být zcela uzavřená jen se dveřmi a okny, polootevřená, případně si můžete domluvit pouze střechu bez bočních dílů. Velmi často zákazníci chtějí nainstalovat i podlahu z modulárních podlážek, pak taková stavba působí opravdu bytelně.

Rozměry jsou také variabilní, haly jsou modulární. Všechny typy hal, pokud tedy zvolíte spolehlivého dodavatele, jsou stabilní, pevné, nepromokavé a ohnivzdorné. Zpravidla se používá světlopropustná technologie, díky které není uvnitř příliš tma.

Párty stan pro firemní akci

Na zelené louce vytvoříte zázraky

Konstrukce a opláštění je jedna věc. Druhou však představuje vnitřní vybavení. Co všechno schováte pod textilní plátno? Bude to pódium? Židle, stoly, sedací soupravy? Reproduktory, dataprojektor, osvětlení? Mobilní WC, květinové dekorace, věšáky – je toho spousta. Během několika málo hodin tedy můžete na zelené louce vybudovat dokonalé zázemí s veškerým vybavením.

A kde tyto mobilní haly či párty stany sehnat? Jestli toužíte po takovém obrovském výběru doplňků, jako je jmenováno výše, zkuste firmu Argoservis. Rádi vám poradí, jaká varianta přístřeší bude ve vašem případě nejvhodnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *