Jak si vyrobit svítidla a lustry svépomocí?

Jak si vyrobit svítidla a lustry svépomocí?

Útulnou atmosféru pokoje tvoří nejenom zařízení a vybavení interiéru, ale velkou měrou se na ní podílí volba osvětlení. Ovšem nad jeho výběrem je třeba pečlivě přemýšlet, protože se do každé místnosti doporučuje jiný typ. Jasné bílé světlo patří do kuchyně a předsíně, tlumené osvětlení volíme do obývacího pokoje a ložnice. A navíc si ho můžete vyrobit sami.

Jak na to?

Stačí si vybrat výrobce, jenž se specializuje na doplňky a příslušenství pro svítidla. Jedním z nich je Bohemia-Design.com. V portfoliu této české firmy naleznete vše pro lustry a svítidla pod jednou střechou, včetně textilních opletených kabelů. Co bude třeba zakoupit k výrobě vlastního osvětlení? Budete potřebovat žárovku s objímkou, textilní krytku, kryt na objímku, stínidlo, vypínač a průchodku se svorníkem. Veškeré toto vybavení naleznete na stránkách zmiňovaného výrobce, je přehledně uspořádáno v jednotlivých kategoriích.

Smontujte a máte hotovo

Jednotlivé jmenované komponenty k sobě smontujete v tomto pořadí – zavěšení lustru, svorkovnice pro přívod elektřiny, kryt lustru, průchodka a svorník, vodič neboli textilní kabel, objímka pro žárovku se závitem. Originální osvětlení je na světě. Pokud svým schopnostem moc nevěříte, inspirujte se nabídkou již sestaveného nevšedního osvětlení. Vskutku originálními nápady jsou lustry ve formě zavěšené pivní sklenice, lahví a kyblíků.

svítidla a lustry

Na co český výrobce dále specializuje?

Je to práškové lakování Praha, zámečnické a truhlářské služby. Do sortimentu služeb patří též zakázková výroba, která se týká interiérových a exteriérových bytových doplňků. Dle vašeho návrhu vyrobí jídelní a konferenční stoly, postele, barové židličky, dřevníky, dvířka na elektroskříňky atd. Veškeré služby jsou poskytování kompletně – od zaměření, přes grafický návrh a výrobu, až po instalaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *