Elektronické cigarety. Proč jsou lepší?

Elektronické cigarety. Proč jsou lepší?

Obliba elektronických cigaret stále stoupá. Jsou zdravější formou kouření a navíc mají mnohem více benefitů než klasické cigarety. Zkrátka s nimi je život a relax pestřejší. Poznejte sami jejich chutě, vůně a funkce.

Elektronická cigareta Elfbar – Co nabízí?

Elektronické cigarety jsou stylové, nabízí bezpočet chutí a hlavně jsou oproti klasickým cigaretám většinou tolerované v restauracích, autobusech, letadle, kině, obchodě nebo i kanceláři. Znáte například značku Elfbar? Jedná se o jednorázové formy vapování. Elektronická cigareta Elfbar se nijak nenabíjí, neplní a nelze v ní něco měnit. Jde o produkt naplněný e-liquidem, baterie je plně nabitá.

Nemusíte se tak o vape starat. Jen si jej vezmete do kapsy, nebudete muset shánět oheň a budete popotahovat, kdykoli budete chtít. Když vape využijete, můžete jej vyhodit. Nebudete se nervovat, kde si jej dobijete, prostě si vezmete nový kus. E-cigareta je v hygienickém obalu připravena k okamžitému použití. Spínání je řešeno automaticky potahem, takže si poradí každý, i sváteční kuřák. Vysoký odpor uvnitř zabudované žhavící spirály umožňuje požitek srovnatelný s klasickými cigaretami. A nabízí ještě víc.

Elektronické cigarety

Elfbar – záruka kvality

Jedno balení znamená jednu přednaplněnou jednorázovou e-cigaretu Elfbar 600. Má vestavěnou baterii o kapacitě 550mAh, což je na více než 600 potáhnutí. Pro srovnání se jedná asi o množství dvou balíčků cigaret, e-cigarety pak obsahují 2 % nikotinu. Obsah eliquidu jsou 2 ml. Cartridge samotná je napevno připojená k tělu baterie, nelze ji tedy doplňovat, ani nahradit.

Výhodou těchto e-cigaret je skutečnost, že si můžete vybrat z širokého spektra chutí a vůní, nekouříte jen jeden tabák, u kterého poznáte rozdíl maximálně v síle. Velmi oblíbené jsou ovocné variace jako meloun, jahoda, jablko, borůvka, mango, liči atd. Tyto příchutě se navíc mixují s dalšími akcenty, takže si můžete relaxovat se svěží jahodovou zmrzlinou, mixem kiwi a guavou, osvěžíte se melounem, zajímavá je svěžest bavlny a energy ice napovídá, že má sílu energetického nakopávače.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *