I levný televizní držák dokáže splnit požadavky na bezpečné pověšení vaší televize

Televizní držák

Umístění televizí na nábytku se stalo přežitkem. Obrazovky se zvětšují, potřebujeme je dostat výš, často je též kombinujeme s externím ozvučením, abychom dosáhli kvalitu zvuku srovnatelnou s kinem. Někdy máme rovněž požadavek na polohovatelnost obrazovky. Proto jsou dnes standardem držáky na TV. Pojďme si některé představit.

Všechny držáky, které jsme vybrali, se hodí pro veškeré typy a značky televizorů. Nechybí jim široké možnosti polohování – otáčení do stran, vysouvání od zdi, naklápění i korekce roviny pro jednoduší instalaci na zeď. Mají též prověřenou kvalitu.

Jak vybrat držáky na televizi?

Při výběru držáku televizí si všímejte, pro jaký rozměr TV jsou vhodné, a též, jaká je jejich nosnost. Tu srovnejte s hmotností vaší televize. Představené produkty nabízí e-shop Drzakyastolky.cz, který se specializuje na držáky na TV a držáky na LCD, LED, OLED a QLED.

Otočný držák na TV 23 až 60 palců

Kvalitní otočný držák na TV 23-60 je doslova mistr polohování. Jde o designový nástěnný držák nabízející možnost otáčení, sklápění i vysouvání. Přesně tento typ držáku je ideálním řešením do dnešních obytných prostor, které propojují kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Často vyžadujeme mít televizi na dohled z různých míst tohoto propojeného obytného prostoru a držák na TV 23-60 Fiber Mounts je na to perfektně připraven. Je vhodný pro použití televizí o velikosti uhlopříčky 23 až 60 palců s hmotností do 35 kg. Cena držáku je nyní po slevě hluboce pod tisíc korun. V nabídce je za 739 Kč.

Levný televizní držák na větší televize

Další levný televizní držák je Fiber Mounts Solid-1. Jde o bytelný model pro televize od 32 do 60 palců. I u něj je možnost otáčení, naklápění a vysouvání samozřejmostí. Při ceně 759 Kč nabízí komfort drahých držáků televizí. Díky bezpečné konstrukci se hodí k pověšení až 40kg televizí. Televizní držáky, jakým je i Fiber Mounts Solid-1, jsou důkazem toho, že i levné držáky TV dnes nabízí komfort a bezpečí. Je zbytečné utrácet více, než musíme.

Když preferujeme výsuvné funkce

V některých případech počítáme s tím, že si budeme televizi přibližovat. Je to třeba v případě ložnice, kam si pořizujeme menší obrazovku, ale při sledování si ji chceme vysunout blíže. Následně pak TV opět přitlačit ke zdi. K tomuto účelu je velice vhodným výsuvný polohovací držák TV Fiber Mounts Super-1. Hodí se pro televize s uhlopříčkou 32 až 65 palců a s hmotností do 35 kg. Má samozřejmě i další polohovací funkce. Umožňuje nejen vysouvání, ale i naklápění, otáčení a korekci roviny. Od zdi jej můžete vysunout 41 až 520 mm.

Televizní držák

Na zeď i s monitory

Na zdi či pevné přepážky však stále častěji umísťujeme i monitory. Nejde jen o kancelářské prostory. Je to praktické řešení i do domácností. Třeba do dětských pokojů, v nichž se počítač s monitorem staly již naprosto běžným vybavením. I pokud si v této době zařizujete home office, je umístění monitoru na nástěnný držák tou nejlepší volbou. Pouze díky němu dokážete dostat monitor do správné polohy, aby nedocházelo k nesprávné poloze vaší krční páteře, nebo k bolestivému namáhání zádových svalových úponů kolem lopatek.

Výbornou volnou je nástěnný držák na monitory Fiber Mounts FM233. Hodí se jak pro malé TV, tak pro PC monitory. Při ceně 325 Kč nejde ani o žádný velký rodinný výdaj. Tento kvalitní levný držák na monitory a malé TV umožňuje otáčení, sklápění i vysouvání. Je to řešení, díky kterému dostanete vždy svůj monitor do správné polohy a podle potřeby dokážete tuto polohu i snadno změnit. Třeba když se rozhodnete na monitoru sledovat film ne ze židle od stolu, ale pohodlně z křesla či z postele. Držák na monitory a malé TV Fiber Mounts FM233 se hodí pro uhlopříčky 13 až 30 palců a zátěž do 15 kg.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *