Fotoobrazy – osvědčený způsob, jak rychle a působivě vyzdobit interiér

Fotoobrazy

Přemýšlíte nad změnou interiéru? Nebo hledáte osvědčený způsob, jak rychle a působivě vyzdobit interiér? Originální interiéry se obhájí samy, stačí v nich změnit jen jeden nenápadný detail. Takovou rychlou a relativně nenáročnou změnou mohou být fotoobrazy na plátně.

Co je látka canvas?

Plátno canvas je jedním z nejmodernějších řešení na trhu – materiál, který vypadá jako tradiční plátno a má podobné vlastnosti, ale na rozdíl od originálu se může roztahovat bez újmy pro obraz a je odolný vůči nečistotám, poškrábání a prachu. Umožňuje to reprodukovat tradiční obrazy v menším měřítku a ve vysokém rozlišení. Fotoobrazy na plátně jsou lehké, snadno se montují a nevyžadují speciální způsob čištění, stačí je otřít vlhkým hadříkem, abyste setřeli prach. Kvalita tisku je po mnoha letech stejná. Obrazy na látce canvas se skvěle osvědčí v kuchyni (zejména pak ty s motivem koření), v dětském pokoji (pohádkové motivy, zvířecí motivy) a v ložnici (pupeny květin, velkoměstská krajina).

Fotoobrazy na skle – trvanlivá výzdoba zdi na mnoho let

Skleněné malby jsou ozdobou interiéru, která vydrží mnoho let v nezměněném stavu. Tvrzené sklo je jedním z nejodolnějších materiálů dostupných na trhu. Neohrožují jej vysoké teploty, vlhkost, mechanická poškození a prach. K rozbití skleněného obrazu dochází velmi zřídka, a pokud už k něčemu takovému dojde, sklo se rozbije uvnitř, aniž by se mohlo dostat ven. To je obzvláště důležité zejména v případě malých dětí, které se mohou snadno zranit. Potisky na skleněných obrazech jsou tištěny v nejvyšší kvalitě, proto barvy neztrácejí svou intenzitu ani po dlouhé době používání.

Jak zavěsit skleněný obraz?

Skleněné fotoobrazy mají tu nevýhodu, že jsou poměrně těžké, takže se vyplatí zajistit si další osobu, která vám pomůže s instalací. Pro tyto dekorace si zvolte trvalé místo, aby se zabránilo problémům s demontáží a opětovnou montáží. Skleněné obrazy montujeme na zrcadlových závěsech, které přilnou přímo ke stěně. Při montáži obrazu na stěnu takovým způsobem máme zaručeno, že obraz je stabilní a samovolně nespadne. V obchodě Wallmuralia.cz jsou obrazy na skle jedním z nejoblíbenějších produktů. Není divu, elegantní obraz s originální grafikou uchvátí opravdu každého.

fotoobrazy

Motivy na podzim 2020 – nejoblíbenější vzory obrazů

Mezi nejoblíbenější motivy pro nadcházející sezónu patří podzimní zvířata (lišky, sovy), rostlinné a ovocné kompozice (jablka, hrušky, dýně, švestky), botanické kompozice (stromy plné barevných listů, lesní cesty, zlaté listy), tmavé, kontrastní obrazy v šedé, černé, červené a tmavě modré barvě. Podzimními barvami jsou hlavně zlatá, červená, měděná, mátově zelená, vínová, teplá kaštanová hnědá.

Pokud hledáte podzimní interiérové dekorace a chcete změnit výzdobu, seznamte se s nabídkou obchodu a vytvořte si svůj vlastní jedinečný podzimní prostor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *