Ušetřete s virtuální kanceláří!

Virtuální kancelář

K úsporám je v současné době nucena většina podnikatelů. Způsobů, jak firemní náklady snížit na minimum, je hned několik, a zdaleka se nejedná jen o snižování počtu zaměstnanců. Tomu se dokonce, vezmete-li to za správný konec, můžete úplně vyhnout. 

Nemalou položku ve firemních výdajích představují pronájmy kancelářských prostor. Ty se obzvláště v centru Prahy mnohdy šplhají ke statisícům. Podnikatele na renomovaných adresách většinou drží tzv. lukrativní sídla, která ve světě podnikání obecně zvyšují prestiž. Co byste řekli tomu, kdybyste tohoto výdaje byli ušetřeni, aniž byste o lukrativní pražskou adresu přišli? Řešením je lukrativní sídlo virtuální. A virtuální kancelář. 

Kancelář, kterou využíváte jen, když potřebujete!

Virtuální kancelář v podstatě máte a nemáte zároveň. Stejně jako virtuální sídlo. Respektive ji využíváte jen nárazově, ať již ke schůzkám s obchodními partnery, nebo k jakýmkoliv jiným účelům, jež uznáte za vhodné. A pouze z této doby také platíte pronájem. Chytré, že? Buďme ale konkrétní.

Udělejte dojem na svého obchodního partnera

Například společnost Virtuální kancelář Praha, s r.o. pro vás těchto kanceláří má hned několik. Respektive kanceláří sídlících na různých méně či více lukrativních pražských adresách. Pronajmout si je máte možnost dlouhodobě, ale také třeba pouze na hodinu. To je na vás. Stejně jako to, co ve své pronajaté kanceláři budete dělat. Tedy pozvat si na schůzku obchodního partnera, klienta, nebo si jen vyřídit pár e-mailů.

Ceny virtuálních kanceláří

A na kolik vás pronájem virtuální kanceláře vyjde? Na tisícinu pronájmu kanceláře kamenné. Ceny pronájmu virtuální kanceláře na Praze 9 při podpisu smlouvy na 3 roky začínají na 313 korunách měsíčně. Zhruba se stovkou navíc počítejte při pronájmu virtuální kanceláře na Žižkově, další stovku přidejte za virtuální kancelář na Karlově náměstí, a ta nejdražší v Charvátově ulici na Praze 1 stojí od 633 korun měsíčně.

Asistenční i administrativní servis

Výše zmíněné ceny zahrnují sídlo firmy, označení vaší firmy na budově a služby recepce. Vy si ale můžete připlatit i za služby další, jako je příjem či osobní odběr pošty, nebo její zasílání na vámi zvolenou adresu. K dispozici budete mít i telefonní linku, konferenční místnost a samozřejmě již zmíněnou zařízenou kancelář. Stejně tak jako účetní a marketingový servis dle vašich požadavků. 

virtuální kancelář

Vybírejte ze tří balíčků

Společnost Virtuální kancelář Praha výše zmíněné služby pro přehlednost rozdělila do tří hlavních balíčků – virtuální kancelář MINI – SÍDLO, PROFI – SÍDLO a PROFI – KANCELÁŘ. Své virtuální sídlo i kancelářské centrum si nastavte podle svých představ. Nejenom finančních. Tak neváhejte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *