Chcete elegantní hodinky? Sáhněte po TAG Heuer

Elegantní hodinky TAG Heuer

Chcete investovat do hodinek, které můžete nosit jak do práce, tak klidně i na obchodní schůzku? Zajímají vás především luxusní kousky, a to i navzdory jejich vysoké ceně? V takovém případě jsou pro vás jako stvořené modely od prestižní a nadčasové značky TAG Heuer. Vyznačují se sportovním designem a nadstandardními funkcemi.

Hodinky švýcarského výrobce TAG Heuer symbolizují preciznost, eleganci a pochopitelně i luxus. Samotná společnost, která v současné době patří mezi přední značky na trhu s hodinkami, vznikla před více než 150 lety, takže má vskutku letité zkušenosti. S hodinkami TAG Heuer kupujete i tradici, ojedinělé know-how a originalitu.

Prožívejte každou vteřinu na maximum s TAG Heuer

TAG Heuer se nebojí investovat do inovace, a proto neustále přichází s novými a novými kolekcemi, které obsahují vždy špičkové a neočekávané funkce. Určitě jste už o značce jako takové několikrát slyšeli, protože působí třeba jako oficiální časoměřič na mnoha prestižních závodech.

Co se samotných kolekcí týče, určitě stojí za zmínku TAG Heuer Formula 1, při jejímž vývoji se společnost inspirovala výbornými výkony týmů Formule 1. Hodinky z dané kolekce naplní očekávání i těch nejnáročnějších jezdců, zároveň však neztrácí na komfortnosti. Vyrobené jsou z keramického materiálu a disponují nepoškrabatelným safírovým sklem. Klidně se s hodinkami můžete i potápět, neboť zvládnou bez problémů hloubku až 50 metrů.

Tag Heuer Formula 1

A ještě jedna kolekce na závěr

TAG Heuer má vskutku obrovské množství kolekcí, přičemž nesmíme zapomenout třeba na TAG Heuer Monaco. Zde se výrobce inspiroval závodem Gran Prix. Hodinky kombinují prestiž s vintage stylem, a tím mají vskutku ojedinělý nádech. Tváří samotné kolekce se stal herec Steve McQueen, který měl hodinky na ruce i v hollywoodském filmu Le Mans.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *