Víme, kde najdete největší výběr textilní galanterie online

Textilní galanteri online

Jehlice a háčky, pletací příze, nýty, reflexní prvky, knoflíky, kapesníky, keprovky, metráže, nitě, záplaty, nůžky, lana, pruženky, mašle, suché zipy, šle, špendlíky, střapce, vycpávky, zipy, bižuterní komponenty, potřeby pro vyšívání a tvoření. Tohle všechno objevíte na VTC.cz.

VTC a.s. je největším velkoobchodem textilní galanterie v Česku. Nabízí jak české, tak evropské zboží a sortiment je skutečně široký. Jde o velkoobchod, tudíž je vhodný zejména pro zásobování kamenných galanterií, obchodů a výrobců. Od VTC si objednává řada výrobců obuvi, nábytků, ošacení apod.

Partner, na kterého je vždy spolehnutí

Firma funguje již přes 30 let. Díky tomu má širokou síť dodavatelů z různých zemí a také spoustu zákazníků. Budete vy tím dalším? Spolehlivějšího partnera byste hledali těžko. V nabídce má přes 5 000 položek (nepočítaje různé barvy), v e-shopu jasně vidíte, co je skladem. Skladové zásoby jsou aktualizovány několikrát denně, takže to, co vidíte, skutečně odpovídá. Objednávky jsou zasílány do 24 hodin a při objednávce nad 2 000 Kč je doprava úplně zdarma. Online se také podíváte, jaké zboží bylo naskladněno za posledních 24 hodin a jaké naskladnění se očekává v nejbližší době.

galanterie

Pestrý a dobře popsaný sortiment galanterie

Kromě základní textilní galanterie se dočkáte také spousty doplňků, jako jsou zvonečky, dětské nažehlovací aplikace, pletací hvězdy apod. Značnou část sortimentu tvoří i kreativní potřeby a potřeby pro děti. VTC jako textilní galanterie velkoobchod vám pomůže realizovat vaše kreativní sny. Stačí se jen porozhlédnout, jaké všechny pomůcky a materiál jsou v nabídce. Nasbírejte inspiraci a pusťte se do tvoření, nebo obohaťte sortiment vašeho obchodu. Zákazníci budou jistě potěšeni. A vy také – nízkými velkoobchodními cenami.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *