V Autosklo S.O.S. mění čelní skla s bonusem zdarma

V Autosklo S.O.S. mění čelní skla s bonusem zdarma

S poškozeným čelním sklem se setkala drtivá většina řidičů. I zdánlivě malá prasklinka, kterou způsobil třeba kamínek, se může časem rozšířit a způsobovat velké problémy. Proto je ve vašem vlastním zájmu řešit je co nejdříve.

Čelní sklo slouží ke kontaktu řidiče s okolím, mělo by tedy být v dokonalém stavu. Už třeba jen kvůli možné kontrole ze strany policejních složek. Za prasklé čelní sklo totiž hrozí pokuta až ve výši 10 000 Kč a 5 trestných bodů! Jestliže poškození zabírá více než 50 % skla, policie vám může zabavit i malý technický průkaz. Oprava čelního skla vás tedy určitě vyjde levněji než oplétačky s policí.

Kdy je možná oprava a kdy se sklo musí vyměnit?

Oprava autoskla je pochopitelně levnější než jeho celková výměna, ne vždy je ale možná. Situaci musí posoudit odborník. Prasklinky od letících kamínků se ve většině případů opravit dají, ale podmínkou je, že prasklina není přímo v zorném poli řidiče nebo hodně u okraje skla – tam je totiž sklo více mechanicky namáhané. Takzvaná bodová oprava přitom může být hotová už do hodiny.

A ještě jedna věc je důležitá. Kalená skla opravovat nelze, v tomto případě je vždy nutná výměna autoskla.

Autosklo, čelní sklo výměna zdarma

Získejte výměnu autoskla s bonusem zdarma

Čeká vás výměna čelního skla a nevíte, na koho se obrátit? V Praze to za vás vyřeší v Autosklo S.O.S. Na opravy a výměny skel se specializují, a pokud dojde k výměně, nabídnou vám na výběr z několika štědrých bonusů zdarma.

K výměně skla si můžete zdarma vybrat:

  • Pneuservis, respektive přezutí pneumatik.
  • Kompletní renovaci světel.
  • Výměnu oleje (platíte pouze za olej a olejový filtr, práce je zdarma).
  • Nové stěrače.

Když k tomu ještě dodáme, že vůz dokonce nemusíte nikam vozit, protože specialisté si pro něj přijedou až k vám domů, není nad čím váhat. Výměna čelního skla nakonec není takovou hrůzou, jak se na začátku zdálo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *