Umělá inteligence pracuje rychleji a levněji. Co vše dokáže?

Umělá inteligence pracuje levněji a rychleji

V posledních letech začíná každá šikovná firma pomalu a postupně zavádět nejrůznější formy umělé inteligence. Není se čemu divit, protože tyto programy dokážou opravdové divy. Ačkoliv jich na současném trhu najdete stovky, svou popularitu si zasluhuje hlavně jedna specifická platforma. Která to je?

Texty, grafika i překlady

Napříč všemi obory je důležitá především pořádná propagace. Ať už vyrábíte ploty, obchodujete s psím krmivem, stavíte domy, či vás zajímá třeba pořádání kurzů – neobejdete se bez webových stránek a reklam v online prostoru.

Základem všeho jsou samozřejmě úderné texty a lákavé fotografie. Obě tyto oblasti zajišťují specializovaní profesionálové, jejichž práce je však nákladná a zdlouhavá. Přesně proto přichází na scénu umělá inteligence, společně s jejími schopnostmi.

Správně zvolený program dokáže vygenerovat příspěvky na sociální sítě, e-maily pro zákazníky, popisky webových stránek, prodejní texty k položkám v e-shopu, překlady i celou řadu dalších důležitých úkolů. To vše bez nutnosti umět programovat nebo trávit hodiny času zadáváním informací.

umělá inteligence pracuje rychleji

Zkuste Deeply

Typickým příkladem je třeba známá platforma Deeply, jež se řadí mezi nejoblíbenější možnosti na našem trhu. To je možné díky tomu, že svým zákazníkům umožní vytvářet úderný obsah na základě několika málo kliknutí myši. Ať už chcete přeložit zprávu do jednoho z více než 31 světových jazyků, provést korekci vlastnoručně napsané slohové práce, či vás zajímá spíše pokročilá grafika, jste na správné adrese.

Velkou výhodou je demoverze zdarma, a to na prvních pět dní používání. Během dané doby si vyzkoušíte jednotlivé funkce a poté se sami rozhodnete, jestli se jedná o ideální pomůcku pro optimalizaci vašeho podnikání. Ušetřete čas, své nervy i peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *