Thajská masáž vás může zbavit nejen bolesti zad

Thajská masáž Praha

Dnešní společnost většinu času tráví v sedě. V práci obvykle před monitorem, doma před televizí nebo opět monitorem. A to se samozřejmě musí někde projevit. Většinou takovýto životní styl nejvíce odnesou záda, ale připojit se mohou i bolesti na místech, do kterých byste to vůbec neřekli.

Svalové dysbalance jsou totiž velmi zrádné. I jedna jediná může nastartovat kaskádu bolestí na různých částech těla. Proto byste měli nejen pravidelně cvičit, ale zároveň si udělat čas na alespoň občasnou profesionální masáž, ideálně thajského typu.

Pro citlivější jedince

Mnoho lidí, kteří mají zkušenosti s klasickou formou masáží na ně nevzpomíná zrovna v dobrém. Výsledek se sice většinou dostavil, avšak průběh nebyl nic moc. Standardní masáž totiž bývá i docela nepříjemná, zvláště u jedinců, již mají extrémně zkrácené, potažmo ztuhlé svalstvo. V takových případech je totiž nutné přidat trochu na síle, což nemusí být vždy příjemné.

original Thai Massage může místy bolet, nicméně obvykle je tato asijská procedura snášena mnohem lépe než tradiční forma masáží. Nepředstavujte si pod tím však nějakou super jemnou techniku, při které nic neucítíte. Ta se využívá primárně pouze při masírování nohou, případně svalů hlavy a krku.

I během thajské masáže je potřeba svaly pořádně uvolnit, avšak zde se k tomuto účelu využívá i různých bylinek a olejíčků, jež dokáží svalové struktury prokrvit samy o sobě. Pak už není potřeba pro dosažení patřičného efektu tolik tlačit, což klienti samozřejmě oceňují.

thajská masáž bolest zad

Redukce stresu

Thajské masáže Praha jsou zajímavé také tím, že dokáží dát do pořádku nejen kosterní svalstvo, ale rovněž pozitivním způsobem působí na duši. Uvolnění se tedy netýká pouze tělesné schránky.

Relaxační techniky se projevují také na psychice klientů. Ti tak odcházejí z masáže ve všech směrech uvolnění a nabití novou energií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *