Stěhování strojů svěřte do rukou profesionálů

Stěhování strojů, nadměrná přeprava

Pokud plánujete rozšiřování své společnosti a s tím i stěhování do jiných prostor, je nezbytné se postarat také o přesun strojních zařízení. Vzhledem k vysoké hmotnosti se neobejdete bez vhodné techniky. V takovém případě je ideální svěřit práci do rukou profesionálů s letitými zkušenostmi. V následujících řádcích vám jednoho takového představíme.

O všechno se postará společnost AIS EURELO, která poskytuje spolehlivé a sofistikované řešení mezinárodní přepravy. Přesun strojních zařízení tedy zvládne klidně i do zahraničí, nikoliv jen v rámci České republiky. Klade důraz na rychlost, bezpečnost a časovou efektivitu. Převezme za vás plánování přepravy těžkých strojů. Zkrátka vám nabídne komplexní služby na míru.

Proč si vybrat AIS EURELO?

Za společností stojí tým zkušených pracovníků, kteří mají dlouhou praxi v oblasti stěhování těžkých břemen, ať už se jedná o průmyslová zařízení, nebo výrobní stroje. O služby projevují zájem různé firmy, například i z natolik specifických oblastí, jako je farmacie. Přeprava strojů je docela náročný proces, který vyžaduje vyřízení různých povolení i plánování vhodné trasy.

Stěhování strojů, nadměrná přeprava

Jak vypadá postup stěhování?

AIS EURELO si všechno zorganizuje, takže vám odpadají starosti a povinnosti. Přijdete přímo k hotovému a přestěhovanému sídlu. Celý postup má pod palcem projektový manažer, který provede návštěvu vaší společnosti, aby se seznámil se stroji, jež se mají stěhovat.

Manažer stanoví harmonogram, připraví dokumenty o bezpečnosti a ochraně zdraví a pustí se do konkrétní práce. Odpojení strojů mají na starosti kvalifikovaní pracovníci, poté se jednotlivé části naloží na přepravovací techniku a převezou se na místo určení.

AIS EURELO váš stroj nakonec vyloží, umístí do dílny, také ho seřídí a opět zapojí. Vaši zaměstnanci se potom mohou pustit do práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *