S jarními akcemi bank se roztrhl pytel. Tady jsou ty nejzajímavější

Jaro se naplno ujalo vlády a s prvními slunečními paprsky přišly také jarní akce. Pokud zvažujete půjčku, využijte některé z jarních akcí, které si pro nás banky přichystaly. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější z nich a vzájemně je porovnat.

Česká spořitelna vám odpustí až 15 splátek

Gigant a stálice na českém bankovním trhu nabízí půjčku na cokoli ve výši 20 000 – 700 000 Kč. RPSN tady začíná na 5,9 % a doba splatnosti se pohybuje mezi 12 měsíci až 10 lety. Pokud navíc splníte podmínky a budete půjčku řádně splácet, díky jarní akci vám Česká spořitelna odpustí až 15 splátek. Pokud navíc požádáte o Rychlou půjčku bez papírů, obdržíte peníze na bankovní účet do 15 minut od schválení žádosti. Jde o půjčku je bez dokládání příjmu. Společnost totiž na základě vaší finanční minulosti dokáže vyhodnotit odpovídající bonitu.

Komerční banka nabízí akční úrok

Rychlá online půjčka u Komerční banky je připravena pro žadatele, kteří potřebují financovat výdaje většího rozsahu. Půjčit si tady můžete až 2 500 000 Kč a to na dobu od 12 do 96 měsíců. Nyní navíc společnost představila akční jarní úrok ve výši 5,9 %.

Raiffeisenbank Rychlá láká na bonusovou sazbu

Velmi podobné podmínky jsou také u Raiffeisenbank. Získat zde můžete jednoduše a bez zbytečného papírování až 700 000 Kč na 6 – 96 měsíců. To vše se zajímavým bonusovým rokem ve výši 4,9 %, která získáte za řádné splácení.

Moneta Money Bank snižuje úroky konkurence

Se zajímavou jarní akcí přišla i společnosti Moneta Money Bank. Expres půjčka až do výše 800 000 Kč může být vaše s úrokem začínajícím na 4,9 %. Splatnost Expres půjčky se pohybuje mezi 3 a 120 měsíci. Pokud navíc k Monetě přinesete nabídku jiné banky, společnost vám připraví nabídku ušitou na míru a úrok od konkurence může snížit až o celé dvě procenta.

UniCredit Bank nabízí výhodný úrok za aktivní užívání

Také UniCredit Bank se nenechala zahanbit a přišla se zajímavou nabídkou, díky níž můžete na Presto půjčce získat dvouprocentní slevu z úroku. Stačí k tomu aktivně využívat bankovní účet a půjčit si finanční obnos do 1 000 000 Kč

Splatnost úvěru se v tomto případě pohybuje mezi 12 a 96 měsíci při standardní úrokové sazbě 5,4 %.

Equa bank přichází s novým produktem

Kromě klasických spotřebitelských úvěrů Equa Bank představila novinku v podobě úvěru na osobní automobil. Její Auto půjčka začíná na 5,7 % s RPSN5,9 %. Splatnost půjčky se pohybuje mezi 3 a 84 měsíci a půjčit si tady můžete 5 až 600 tisíc korun.

mBank vyhodnocuje žádosti okamžitě

Pokud si nemůžete dovolit na peníze čekat, požádejte o půjčku společnost mBank. Ta nyní nabízí bleskové vyhodnocování žádostí. mBank se navíc vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí a zajímavými podmínkami. Půjčit si tady můžete 10 až 600 tisíc korun a to na dobu od 12 do 84 měsíců. Jedinou nevýhodou je poněkud vyšší úrok 10,36 %.

Hello Bank testuje online sjednání

Víte, že si můžete sjednat půjčku bez toho, abyste opouštěli pohodlí domova? S touto novinkou přišla Hello Bank, která ji nyní aktivně testuje. Žádost o půjčku vyplníte jednoduše online. Do žádosti vepíšete objem prostředků (20 000 – 1 000 000 Kč), které si potřebujete půjčit, dobu splatnosti (6 – 120 měsíců) a údaje o vaší osobě. Po odeslání je žádost okamžitě zpracována. Jestliže bude žádost kladně posouzena, peníze obdržíte obratem na bankovní účet.

Air Bank nepokutuje za předčasné splacení.

Na rozdíl od některých jiných bankovních domů si Air Bank neúčtuje žádné poplatky za předčasné splacení půjčky. Půjčit si tady můžete 5 až 900 tisíc korun na 6 až 96 měsíců. Hodnota RPSN tady začíná na 5,02 %. To ovšem v případě včasného splácení. Pokud klient však závazky nehradí, RPSN se zvyšuje na 11,47 %.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *