PPC kampaň – výhodná forma internetové reklamy

Graf ukazující nárůst návštěvnosti webu díky efektivní PPC kampani

Potřebujete získat pro svoje produkty a služby co nejvíce zákazníků? Záleží vám na dobré reklamě a hledáte efektivní způsob, jak se k vašim zákazníkům co nejrychleji dostat? V tom vás dokáže podpořit PPC kampaň. Nejvíc používaná reklama na internetu.

Všude kolem nás se denně setkáváme s reklamou a stala se tak nějak součástí našich životů. Díky pokročilé moderní době se jedná o oblast, ve které si můžete rovněž vybírat ze široké škály možností, a mezi ně patří také PPC reklama.

Zkratka pochází z anglického Pay-peer-click a v překladu znamená platba za proklik. Jedná se o online reklamu, která funguje na principu platby za proklik. U nás se s touto formou reklamy můžete setkat především díky systémům Google AdWords – Google Ads a Sklik. Vaše reklama se tak zobrazuje na placených místech vyhledávačů Google a Seznam.

PPC kampaň

V čem spočívá úspěch pro PPC kampaň?

Vezměte si na mušku třeba krásné období Vánoc. Právě v tomto čase stoupá zájem zákazníků o produkty a služby a vy máte jedinečnou příležitost se k takovým zákazníkům snadno a rychle dostat.

U PPC oceníte flexibilitu, která umožňuje reagovat na poptávku a propagovat třeba různé akční nabídky co období Vánoc doslova vyžaduje. Dále vás potěší rychlá možnost spuštění a již do pár minut můžete mít první zákazníky, kteří se k vám dostanou právě na základě prokliku online reklamy.

Úspěch spočívá také v tom, že jde o cílenou reklamu a výsledky jsou měřitelné, takže vidíte přesnou návratnost vaší investice. 

Aby však vaše PPC reklama byla úspěšná a přinesla vytoužený zásah do cíle, tak je potřebná profesionální správa PPC reklamy. Efektivitu přináší právě pravidelná kontrola a vyhodnocování výsledků, na základě, kterých se musí kampaň průběžně upravovat. 

PPC specialista se postará o celkovou analýzu, probrání vašich konkrétních cílů a vhodné cesty kampaně, dále o analýzu konkurence, před kterou musíte být vždy o krok napřed, kompletní analýzu reklamních účtů, a nakonec o celkovou strategii, podle které se vytvoří konkrétní kampaň. 

Na základě získaných skutečností vám pak správce PPC kampaně bude provádět průběžné změny, sledovat novinky atd. PPC reklamu vidíte na internetu prakticku všude, domluvte se s PPC specialistou, aby byla vidět i ta Vaše a hlavně, aby byla úspěšná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *