Pivní přepravky pro všechny druhy piva

pivní přepravky jsou vyrobeny z 100% ekologicky recyklovatelného materiálu

Pivo. Kdo by jej nemiloval?! Výroba samotného lahodného moku je běh na dlouhou trať. Od zasazení chmele až po jeho stáčení do beček nebo pivních lahví uběhne nemálo dní. Je to zdlouhavý proces, který stáčením nekončí. Posledním krokem je bezpečné uskladnění lahví a jejich následná přeprava k vašemu odběrateli. V tomto ohledu vám pomůžou zajistit hladký převoz bez ztrát plastové pivní přepravky. 

Praktičnost a kvalita především 

Přepravky na pivo stejně jako další skladové obaly procházejí určitým vývojem. Své o tom ví logistická společnost Schoeller Allibert, která vyvíjí, navrhuje a vyrábí přepravní plastové obaly více než 50 let. Základní požadavek na takovou přepravku je snadná manipulace, která usnadní transport a práci skladníkovi. 

S přepravkami se manipuluje převážně ručně, proto se designéři zabývají nejen celkovým designem, ale hlavně praktickými detaily. Například některépřepravky jsou v místě úchytu vybaveny vzduchovou lamelou, která je cenově výhodnou alternativou k měkké dotykové rukojeti. Dobře zaoblená úchopová oblast umožňuje vysoký komfort nošení. Stejně tak některé druhy přepravek jsou vybaveny vnitřní středovou rukojetí, která umožňuje ještě snadnější uchopení. Všechny pivní přepravky jsou vyrobeny z 100% ekologicky recyklovatelného materiálu a jsou snadno stohovatelné, což umožňuje efektivní skladování a převoz. Krom toho se všechny vyznačují lehkostí a vysokou odolností. Obsahově v základu dokážou pojmout 20 pivních láhví x 0,5l a 24 x 0,33l. Existují ovšem i malá balení o obsahu 11 x 0,5l a 12 x 0,33l. 

Skvělou možností je volba designu a konstrukce přepravky. Zákazník může volit z uzavřené (vhodné pro unikátní prezentaci značky) polootevřené a plně otevřené přepravky (vhodné pro prezentaci etikety umístěné na láhvi). Plastové pivní přepravky, lze taky snadno dekorovat IML etiketou či barevným potiskem. V nabídce je relativně krátkou dobu tzv. univerzální přepravka, která se vyrábí v 5 standardizovaných velikostech. Požadavek na tento obal vznikl z podnětu našich klientů a jejich potřeb. V neposlední řadě jsme schopni vytvořit individuální design a tvar přepravky na pivní láhve dle vašeho zadání.

Společnost Schoeller Allibert disponuje celou řadou skladových produktů. Krom pivních přepravek by vás mohli vybavit paletami usnadňující převoz, držáky na láhve nebo boxy výhradně určené na přepravu tekutin. Jak sami říkají „Díky naší rozsáhlé odborné znalosti a široké škály výrobků, najdeme vhodnou nápojovou přepravku pro vaši značku. Naše know-how a design a systém odborné znalosti nám umožňují rozvíjet dlouhodobé individuální řešení na míru zákazníkům. Rádi vám v tomto procesu pomůžeme“. V případě, že byste měli zájem nebo nějaký specifický dotaz neváhejte je kontaktovat nebo navštivte jejich webové stránky www.schoellerallibert.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *