Nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě

Fitness v Ostravě

Je-li cvičení a sportování vaší vášní, určitě si budete pochvalovat, pokud naleznete nespočet sportovního vyžití pěkně na jednom místě. To samé platí i pro začátečníky a rekreační sportovce, kteří si ve fitness centru přijdou na své. Na co se můžete těšit?

Rozloha fitness, z níž přechází zrak

Fitness Ostrava s rozlohou 2 200 m2 vám toho má skutečně co nabídnout. Zacvičit si můžete na více jak 160 strojích předních světových značek. Sportovní vybavení je určeno pro skutečně širokou klientelu, neboť zde naleznete klasické posilovací stroje, ale též cardio zónu pro funkční a core cvičení. V případě, že fitness příliš neholdujete, jsou tu pro vás připraveny 4 badmintonové kurty, infrasauna a solárium.

Dejte si pořádně do těla

Zmiňovaná Cardio zóna čítá přes 65 kardio strojů a 20 běžeckých pásů s dotykovými obrazovkami a přístupem na internet. Na strojích typu stepper, orbitrek a eliptical zlepšíte svou fyzickou kondici a zvýšíte výdrž. Mezi stroje, které se v běžných posilovnách jen tak nevidí, patří veslovací trenažéry, simulátory bruslení či chůze po schodech. Fitcentrum Ostrava vám kromě nich nabídne též naprostou specialitu, jakou je S Drive. Tento stroj podporuje u běžců a atletů vytrvalost, dynamiku a výbušnost.

fitness centrum

Neztrácejte čas čekáním

Ať už se řadíte mezi profesionální sportovce nebo nadšené amatéry, jedno budete mít jistě společné. Během tréninku nechcete čekat, až na vás vyjde řada. Ve fitcentru v Ostravě vám tento problém v žádném případě nehrozí. Kromě zmiňovaného výčtu posilovacích a kardio strojů jsou vám k dispozici 4 tuny železa, desítky metrů hrazd, 7 šplhacích lan a 30 nakládaných olympijských os. Upřednostňujete-li skupinové lekce, ve zdejším fitness centru jich naleznete v klimatizovaných sálech přes 60. Po cvičení se můžete těšit na čisté a vzdušné šatny včetně prostorných sprch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *