Ještě jste nenašli toho pravého či pravou? Třeba na vás čeká na seznamce!

Seznamka online

Najít spřízněnou duši, se kterou strávíme, když už ne zbytek našeho života, tak alespoň jeho větší část, není jen tak. Ženy si stěžují, že dnešní muži jsou moc zženštilí, a mužům se zase nelíbí, že ženy se chovají jako muži. Nemá to zkrátka jednoduché ani jedna strana.

Jak a kde se dnes seznámit? Způsoby jsou různé. Teenageři se například často seznamují přes sociální sítě. I z tohoto důvodu jsou na Instagramu a Facebooku téměř nonstop. Sociální sítě jsou však skvělou seznamkou i pro řadu dospělých. Přes instagram se seznamují i „celebrity“.

Pracoviště, nebo bar?

Dalším místem vhodným pro seznámení jsou pracoviště. Pracujete-li ovšem s kolegy vašeho věku. Lidé se také seznamují v barech. Je ovšem otázkou, o jak vážný vztah takoví „baroví povaleči“ mají zájem. Bohužel převažují vztahy na jednu noc. Můžete mít ovšem štěstí a narazit na pana Božského i v podroušeném stavu.

Zkuste seznamku

A pak tu jsou seznamky. Místo, kde máte zhruba padesátiprocentní šanci na úspěch. Jsou totiž známy páry, které se seznámily přes seznamku, vzaly se, mají spolu kupu dětí a jsou šťastny. Jsou však lidé, kteří si (zatím) ani neškrtli. Seznamování na seznamce je v podstatě sázkou do loterie. A víte, co se říká? Kdo neriskuje, nemá šanci na výhru. Chcete-li se zkrátka seznámit, musíte to alespoň zkusit.

Jakou seznamku zvolit?

Ve virtuálním světě jich najdete spoustu. Yellobar, Darling, Academic Singles, Elite Date, Žhavé noci, Singles 50, Seznamte se, Divoké rande, CDate, New Honey a spoustu dalších. A je otázkou do pranice, jakou zvolit. V tomto ohledu vám nabízí pomocnou ruku server TopSeznamky.cz, který je všechny sdružuje. A srovnává jejich úspěšnost.

seznamka

Abyste konečně našli pana Božského

Pro nesezdané představuje nejlepší internetové seznamky a přidává k nim i hodnocení uživatelů. U každé seznamky server vyzdvihuje její přednosti, uvádí výši poplatků, počet svobodných se zájmem o seznámení a samozřejmě pro jakou věkovou kategorii primárně je seznamka určena. Zatímco některé seznamky využívají testů osobnosti, jiné se zaměřují na speciální partnerská doporučení. Vy zkrátka máte jedinečnou možnost vybrat si seznamku, jež bude plně vyhovovat vašim požadavkům. A s takovou se rozhodně zvyšují šance na to, že konečně najdete pana Božského. Či paní Božskou. Tak neváhejte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *