Dovolená bez průjmových onemocnění

Pamatujete na loňskou dovolenou, na všechny ty historické památky, průzračné čiré moře, koupání, pohodu, sluníčko, nebo spíš vzpomínáte na to, jak vám bylo špatně, jak jste se svíjeli v křečích, a to všechno jenom protože jste ochutnali místní specialitu?

Už neudělejte stejnou chybu. Nemyslím tedy to, že byste neměli vychutnávat svůj zasloužený volný čas, užívat si a zkoušet vše, co daná země nabízí. Jen prostě buďte připraveni. Průjem je porucha zažívání a nikde není řečeno, že se nemůžete aktivně bránit. Existují dostupné prostředky jak se vyrovnat s případným průjmovým onemocněním, jen třeba je znát.https://www.hylak.cz/prujmova-onemocneni/

Léčba průjmu

Průjem znamená pro organismus velkou zátěž a odvodnění organismu, a pokud nebudete dodržovat určité podmínky, může se vám tělo zle odměnit. Jak se tedy zachovat, aby případná zátěž v podobě průjmu co nejméně narušila vaši pohodu? 

Odborníci doporučují při léčbě průjmu výrazně zvýšit příjem tekutin, a to až na 3 – 4 litry tekutin denně u dospělého jedince. Takže pokud vás postihne tato nepříjemná zkušenost, a je jedno zda ještě na dovolené nebo doma, odolejte chvíli lákadlům a nasaďte si dietu.

Řešením jsou eubiotika

Eubiotika – že jste o nich ještě neslyšeli? Čtete dál. Eubiotika umožňují množení pro organismus blahodárných probiotik. Zástupcem prospěšné řady eubiotik je podpůrný léčivý přípravek Hylak® forte. Hylak® forte přirozeně obnovuje rovnováhu střevní mikroflóry a pomáhá tělu vyrovnat se s viry či bakteriemi, které průjem zapříčinily. Výhodou přípravku je jeho tekutá forma, kterou ocení zejména děti. Pokud přípravek Hylak® forte doplníte vhodnou dietou, váš organismus se ihned začne regenerovat. 

Až příště pojedete na dovolenou, buďte připraveni a mějte s sebou Hylak® forte. Obecně doporučujeme mít nějaká prebiotika či eubiotika vždy po ruce, pro případné průjmové onemocnění, vždyť taková nepříjemnost vás může potkat i v našich domácích podmínkách. 

Buďte připraveni, nebudete nemile zaskočeni.

Hylak® forte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *