8-nápadů-jak-si-zpříjemnit-ranní-vstávání

Ranní vstávání je pro málokoho příjemnou záležitostí. Existují však způsoby, jak si vstávání zpříjemnit a naladit se do celého dne pozitivně. Vyzkoušejte některou z ověřených rad a uvidíte, že se můžete na ráno i těšit.

1) Vstávání a chytrý budík

Pro pohodové vstávání si pořiďte radiobudík s velkým LED displejem a rozhlasovým pásmem AM/FM. Jeho výhodou je buzení hudbou, můžete si tak připravit příjemné ráno, které vás ušetří nepříjemného alarmu a budíku, který vás nepříjemně vytrhne ze snů. Radiobudík disponuje také funkcí Sleep, což je automatické vypnutí a opakováním buzení, alarmu nebo hudby. Navíc si můžete pohodlně nastavit také intenzitu podsvícení displeje. Výhodou je možnost napájet budík z jedné 9V baterie nebo také připojením do elektrické sítě pomocí síťové šňůry.

2) Začněte sexem

Není nic lepšího než začít ráno příjemnými aktivitami. Mezi ně patří například milostné hrátky s partnerem. Užijte si ráno jeden druhého a zjistíte, že vaše tělo vnímá dotek úplně jinak. Po noci jsou totiž všechny smysly zbystřené a vzrušení znásobené. 

3) Připravte si večer snídani

Co je lepšího na tom, než jít večer spát a těšit se na ranní snídani? Připravte si něco, na co se budete opravdu těšit a vstávání si tak užijete. Pokud si večer snídani nestihnete připravit, tak ráno použijte odšťavovač OS-111 a připravte si zdravou ovocnou nebo zeleninovou šťávu.

4) Zkuste ranní cvičení

Nemusíte jít hned ráno běhat ani lámat rekordy ve zvedání činek, vyzkoušejte jógu a oblíbenou sestavu Pozdrav slunci. Příjemně se protáhnete, uděláte něco pro své tělo i duši a budete se cítit plní energie.

5) Rychlá sprcha

Dopřát si můžete také rychlou ranní sprchu. Je na vás zda zvolíte horkou sprchu, která má v mnohých případech tendenci člověka unavovat nebo vyzkoušíte vlažnou sprchu, popřípadě na rozproudění lymfatického systému střídání teplot vody.

6) Procházka brzy ráno

Pokud máte psa tak jej ráno nevenčete jen u domu a projděte se s ním alespoň kolem bloku. Ranní příroda, klid a probouzející se město nebo vesnice vás příjemně a pomalu probudí a připraví do celého dne.

7) Zkrášlete se

Každý z nás si myslí, že po ránu vypadá hrozně, věřte, že přirozenost je to nejlepší co pro sebe můžete udělat. Pokud se vám to nezdá, není nic lepšího než vstát, učesat se, decentně nalíčit a usmát na sebe do zrcadla.

8) Vstaňte o půl hodiny dřív

Zkuste malý trik, který vám vykouzlí úsměv. Nastavte si radiobudík a buzení hudbou o půl hodiny dřív a tu půl hodinu ležte v posteli, čtěte si knížku nebo poslouchejte hudbu. Dopřejte si pomalý, pozvolný a příjemný rozjezd.

vstávání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *