Levný spotřební materiál vám ušetří za tisk. Jak na to?

Levný tisk

Tisknete stále hodně dokumentů? I když v dnešní době se stále častěji přechází k dokumentům v elektronické podobě, přesto existuje v mnoha případech potřeba něco vytisknout. Zejména řada kancelářských profesí se bez tiskárny a tisku dokumentů stále rozhodně neodejde. Pro tisk běžných dokumentů v kanceláři je velmi vhodné si vybrat laserovou tiskárnu, která využívá k tisku tonery. Tyto tonery však můžete koupit za mnohem výhodnější ceny, než jste to možná dělali dosud. Pojďme se podívat na to, jak můžete skutečně na tisku ušetřit.

Šetříme na správném místě

Možná už kupujete do tiskárny levnější papír, který na běžné textové dokumenty naprosto dostačuje. Proč ale nepořídit také levnější toner? Nakoupit levné tonery můžete zcela bezproblémově na internetu. Existují specializované e-shopy, které se na tento sortiment přímo zaměřují. Kromě toneru do laserových tiskáren samozřejmě nabídnou také cartridge do tiskáren inkoustových. Obecně můžete ušetřit, pokud zvolíte náplně:

  • Alternativních výrobců
  • Repasované náplně

Velmi populární jsou zejména náplně alternativních výrobců. Ty totiž můžete pořídit za zlomkovou cenu originální náplně, kterou vám jinak prodává přímo výrobce vaší tiskárny. Můžete si tak třeba vybrat tonery Epson, které od alternativních výrobců pořídíte třeba i za pětinu ceny originálu. A to už je opravdu velký cenový rozdíl, který v peněžence rozhodně pocítíte.

Alternativy jsou bezpečné a kvalitní

Pokud nakoupíte ve specializovaném e-shopu, tak máte jistotu certifikovaných náplní, které splňují veškeré standardy, které zaručují bezpečnost takové náplně. Mimo jiné to zaručuje také vysokou kvalitu tisku, která je prakticky k nerozeznání od originální náplně. Tisknout tak můžete bez problému levně a zároveň kvalitně a rozhodně se nemusíte obávat, že by tím utrpěly vaše dokumenty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *