Automobilová a průmyslová výroba s KLT boxy

Pokud se pohybujete v oblasti průmyslové nebo automobilové výroby, určitě se zajímáte o možnost snadné a efektivní logistiky, abyste mohli co nejefektivněji převést hotové produkty vašim zákazníkům. Zapomeňte na těžké kovové a dřevěné přepravky a kontejnery, které se navíc špatně skladují. Ideálním řešením pro efektivní logistiku jsou stohovatelné boxy. Jak už sám název napovídá, boxy lze snadno na sebe naskládat čímž ušetříte hodně místa nejen ve skladu, ale i při transportu. Tím pádem také optimalizujete své náklady na dopravu.

Stohovací boxy, které vás nezklamou

Sehnat dodavatele, který nabízí kvalitní KLT boxy za přijatelnou cenu, ale přitom z velmi kvalitního materiálů je dnes o něco snadnější se společností Schoeller Allibert, která je světový lídr ve výrobě plastových obalů. Již 25. let se pohybují na českém i slovenském trhu se širokou nabídkou plastových obalů.

Jestli přepravujete a skladujete vaše produkty, tak bez stohovacích přepravek a boxů se neobejdete. Se stohovacími KLT boxy nastolíte pořádek nejen ve vašem skladu. Schoeller Allibert nabízí plastové boxy o různých velikostech a je také schopný vyhovět vašim požadavkům na míru. Výhodou těchto plastových přepravek je jejich dlouhodobá životnost, snadná omyvatelnost a 100% recyklovatelnost. Stohovatelné plastové přepravky jsou vhodné také do automatizovaných procesů a snadná manipulace je samozřejmostí. Nemusíte se ani trápit s identifikací produktů v přepravkách. Všechny boxy jsou totiž na viditelném místě vybaveny prostory pro umístění etiket a čárových kódů.

KLT Boxy

Velmi oblíbené jsou boxy EuroClik. Tento typ přepravky je schopný regulovat vnitřní objem skrze nástavek Clickbooster.

Pokud přemýšlíte nad změnou ve vašem provozu, neváhejte navštívit webové stránky společnosti Schoeller Allibert nebo je rovnou kontaktovat pomocí emailu info.czechrepublic@schoellerallibert.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *