Spediční firma, která nabízí nadměrnou přepravu

Spediční firma

V současné době je nadrozměrná přeprava poměrně náročná na administrativu a plánování. Pokud potřebujete přemístit z jednoho konce republiky na druhý například velkou konstrukci či jakýkoliv jiný náklad, není nic jednoduššího než si objednat logistickou firmu. Postará se totiž o všechno potřebné.

Jestliže je ve vašem hledáčku spediční firma, která se specializuje na přepravu zásilek jak v rámci České republiky, tak i do zahraničí, obraťte se na Easy Logistics. Ve svém portfoliu má totiž spediční služby, přičemž realizuje mezinárodní a vnitrostátní dopravu.

Co si představíte, když se řekne nadrozměrná doprava? V podstatě se jedná o zajištění přepravy těžkých i nadrozměrných nákladů. Po celou dobu je nezbytný i doprovod. Stejně tak je důležité správně naplánovat trasu, protože ne všechny silnice povolují nadměrné náklady.

Easy Logistics se vám postará o vše, co nadměrná přeprava zahrnuje. Zajistí administrativní záležitosti, naložení nákladu a jeho převezení na místo určení. Danou cestou můžete tedy nechat převézt třeba pásovou a kolovou techniku, stavební stroje, zemědělskou techniku, různé konstrukce, generátory, hřídele a podobně.

nadměrná přeprava

Jaké rozměry může mít nadměrný náklad?

Společnost Easy Logistics má stanovené i limity, aby mohla být přeprava nadrozměrných zásilek realizována. Maximální délka totiž může dosahovat 22 metrů, šířka 6 metrů a výška 4,5 metru. Limity se týkají mezinárodních přeprav. V případě vnitrostátních přeprav jsou limity o několik desítek centimetrů větší.

Jestliže si tedy chcete objednat služby specialisty Easy Logistics, můžete ji kontaktovat přes formulář na webových stránkách, případně zavolat přímo na telefonní číslo +420 800 499 400. Easy Logistics se stane vaší pravou rukou při logistice.

Jak probíhá nadrozměrná přeprava?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *