Poptáváte služby v oblasti obrábění kovů? Oslovte UCB Technometal

Obrábění kovů

Potřebujete zajistit kovovýrobu? Společnost UCB Technometal se specializuje na CNC soustružení, CNC frézování, nabízí též klasické kovoobrábění i obrábění, má k dispozici dělící centrum a perfektní strojní vybavení pro další práce. Firma klade důraz na kvalitu a přesné měření.

Nechte si zajistit kovovýrobu

Strojní výroba a obrábění kovů jsou činnosti, pro které nejsou běžné firmy vybaveny a poptávají je po těch specializovaných na kovovýrobu. Nejčastěji jde o výrobu různých dílů pomocí třískového obrábění – tedy soustružením a frézováním. V UCB Technometal se specializují především na obrábění přírub, kluzných pouzder, lišt, labyrintů, pojezdových kol jeřábů, nestandardních řemenic i stolů pro obráběcí stroje. Firma nabízí rovněž přesné obrábění polotovarů a odlitků všech litin i neželezných kovů, kam patří meď, mosaz a broz. Novinkou je obrábění hliníku a přesné obrábění oceli.

Díky CAD-CAM software dodává firma spolu s hotovým výrobkem rovněž protokol o měření, včetně materiálového certifikátu. Služby jsou poskytovány dle standardů ISO 9001:2015.

Rychlou a přesnou výrobu zajišťují CNC stroje

Společnost UCB Technometal využívá moderní zařízení pro CNC soustružení a frézování. Soustružení je možné až do průměrů 600 mm a délky 1000 mm, frézovat přesné díly lze až do rozměrů 900×500×400 mm s přesností 0,03 mm.Obrábět lze díly a odlitky z litiny, z oceli hliníku, mědi, bronzu a mosazi. Obecně je firma schopna nabídnou opracování obrobků až do hmotnosti 600 kg.

obrábění kovů-2

Rychlá dodávka je samozřejmostí

Kompletní objednávku výroby lze realizovat zcela online. Nutné je specifikovat poptávku, dodat výkresovou dokumentaci, specifikovat též jakost materiálu, požadavky na zkoušky a další dodatečné služby (například způsob doručení – vlastní doprava, dodání, způsob balení apod.). Firma dodává výrobky v nejkratším možném termínu. Pokud potřebujete jiný termín, je zapotřebí jej specifikovat v poptávce. Minimální objednané množství není nijak limitováno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *