Sex dolls. Tajemství dokonalých společnic

Sex dolls - realistické panny

Sex dolls dobývají světový trh s erotickými pomůckami. Oblibu si velmi rychle získávají i v Čechách. Jelikož se pro mnoho z nás jedná o nevšední novinku, ne každý ví, jak plně využít potenciál těchto silikonových dívek. Odhalte jejich tajemství a nechte je, aby se staly vaší perfektní společnicí.

Sex dolls. Nejdokonalejší ultrarealistická erotická pomůcka

Jednou z hlavních výhod realistických panen je jejich konstrukce, jejímž základem je pevná kovová kostra s ohebnými klouby. Díky tomu ji můžete snadno nastavit do jakékoliv požadované polohy. 

Na povrchu je tělo sex doll vytvořeno z kvalitního silikonu či speciálního TPE (termoplastický elastomer) materiálu. Díky tomu působí velice realisticky při každém doteku. 

Sexuální panny mají dokonce i velmi realistickou texturu kůže, kvalitní umělé či skutečné vlasy, nehty, make-up, vaginální vložku a mnohé další volitelné atributy jako je velikost prsou, barva pleti, typ ochlupení a mnohé další.

Přinášejí maximálně příjemný sexuální prožitek

Přestože je řada uživatelů ze začátku při styku s nimi ostýchavá, což je naprosto normální a běžné, časem tento ostych, spojený se zcela novým zážitkem, naprosto zmizí. 

Někteří uživatelé dokonce přestávají vnímat silikonové panny jako sexuální nástroj či pomůcku, ale berou je jako kus umění. Mnozí z nich si pak pořizují další do zcela originální sbírky.

Sex dolls lze využít mnoha různými způsoby pro získání toho nejlepšího pocitu a erotického zážitku. Záleží pouze na vás, jaký zvolíte, a jak moc popustíte uzdu své fantazii. Panny mohou nabídnout téměř všechny druhy sexu. A o vašich společných chvílích vždy taktně pomlčí.

První zkušenost se sex doll

Každému se může stát, že jeho partnerka není zrovna sexuálně dostupná nebo zrovna žádnou nemá. Řada mužů by byla ráda za nové sexuální zkušenosti, které dokáží zvýšit jejich výdrž a dovednosti, ale ne každá partnerka je ochotna experimentovat, poskytovat anální či orální sex. Sex dolls vám umí dát úplně stejné množství příjemných zážitků jako přítelkyně v ložnici. A navíc:

  • Silikonovu pannu nikdy nebolí hlava, nemenstruuje, nepřenáší choroby, nemůže otěhotnět, a o vašich společných erotických dobrodružstvích nikomu neřekne ani slovo.
silikonova-panna-naughty-harbor

Využijte všech těchto výhod a domluvte si s ní první schůzku. Zarezervujte si termín návštěvy v jedinečném erotikém privátu Naughty Harbor v Praze a objevte nový rozměr sami sebe. 100% bezpečně a diskrétně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *