Jak si vybrat spodní prádlo, které vám padne a krásně vypadá?

Spodní prádlo nemusí být jen praktické a nevzhledné. Dříve to tak bylo, ale dnes máte mnohem více možností. Vybírat můžete nejen kvalitní, ale také velmi hezké a veselé kousky do svého šuplíku. Díky tomu budete mít každé ráno zábavu při vybírání konkrétních kousků pro daný den. Navíc si můžete kupovat i celé sady, které spolu budou ladit (ponožky, trenky nebo kalhotky, podprsenku, pantofle a další), všechno v jednom stylu.

Materiál a výrobce

V první řadě se dívejte na materiál. Ideální jsou prodyšné varianty, ve kterých vám nebude zbytečně horko (hlavně během letních měsíců), jako je bavlna nebo bio bavlna. Bez ohledu na design si musíte zvolit výrobce, který vám poskytne kvalitu za dobrou cenu. Tím splní všechny požadavky, které máte na své spodní prádlo i další doplňky se stejným designem, jako např. pantofle.

Správná velikost pro spodní prádlo

Podívejte se, jakou velikost máte u současného prádla. Když bude tento kus oblečení příliš malý nebo příliš velký, nevydržíte v něm. Zvolit trenky s potiskem můžete vždy ve správné velikosti, která vám bude pohodlná během celého dne. Vždy se dívejte na tabulku velikostí, protože ne každý výrobce má stejná měřítka a u každé značky se může velikost trochu lišit.

vtipné spodní prádlo

Najděte svůj styl

V dnešní době máte obrovské množství variant, ze kterých si vybere každý. Pořídit vtipné kalhotky nebylo nikdy jednodušší. Musíte se jen podívat na nabídku a vybrat si podle svého vkusu. Vybírat přitom nemusíte jen pro sebe, ale také pro svého partnera nebo děti. A tyto vtipné kousky jsou i skvělým dárkem pro celou rodinu. Zvolte si tyto prvky:

  • barva,
  • potisk,
  • vzor,
  • typ spodního prádla.
vtipné kalhotky a spodní prádlo

Nezáleží na tom, jestli chcete mít růžové kalhotky s květinami nebo zelené trenky s avokádem. Na trhu najdete nespočet designů pro každého. Jestli chcete mít trenky, kalhotky a ponožky pro pivaře, knihomoly nebo motorkáře, není to žádný problém. Také z tohoto důvodu představují úžasný dárek k Vánocům nebo narozeninám. Jen musíte znát velikost.

Zdroj obrázku: Natali / stock.adobe.com


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *