Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti jsou cestou k vyšší půjčce

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitostí

Nebankovní půjčky jsou šancí pro všechny, kdo mají nějaký ten vroubek typu záznam v rejstříku dlužníků, ale i pro ty, kteří potřebují peníze rychle. Jejich nevýhodou ale obvykle je, že nejsou poskytovány ve velkých výších.

Peníze do 15 minut na vašem účtu, půjčka bez registru nebo půjčka bez doložení příjmu. To jsou obvyklé fráze, na které lákají klienty poskytovatelé nebankovních úvěrů. Když se však dostanete na jejich web, zjistíte, že vám takto výhodně půjčí maximálně pár desítek tisíc, a kolikrát ještě méně. Výjimky ovšem existují.

Využijte nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti

Jestliže potřebujete více peněz, máte dvě možnosti. Vydat se do banky, nebo využít půjčky se zástavou nemovitosti. Pokud máte nějakou nemovitost k zástavě, máte šanci si u nebankovního poskytovatele půjčit i desítky milionů korun (v závislosti na hodnotě nemovitosti, pochopitelně). A to s dost výhodnými podmínkami.

Věřitel totiž spolu s nemovitostí získává jistotu, že od vás v případě potíží se splácením peníze nějakým způsobem získá a nebude tratit. Ani tak ovšem poskytovatelů, kteří nebankovní půjčky se zástavou poskytují, není mnoho.

Nebankovní půjčky

Půjčka se zástavou až na 30 let

Úvěr tohoto typu najdete u Nebankovní finance, firmy působící po celé ČR už od roku 2012. Jejich půjčka se zástavou nemovitosti je poskytována až na 30 let s úrokem od 4,9 % p. a. Vyřídíte ji z pohodlí domova, jak bývá u nebankovních půjček zvykem, a je velmi rychlá. Schválení úvěru probíhá do 24 hodin a peníze dostanete maximálně do 48 hodin od podpisu smlouvy. Požádat jde až o 10 milionů Kč a je úplně jedno, na co je použijete, protože úvěr je bezúčelový. Žádné účty tedy nedokládáte. K ručení je navíc možné využít nejen váš nemovitý majetek, ale také majetek třetí osoby, která se za vás zaručí.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *