Kvalitní dámské oblečení: V čem bude sexy každá?

Kvalitní dámské oblečení, letní maxi šaty

Není ženštějšího oděvu než sukně, potažmo šaty. Podtrhují siluetu, skryjí nedostatky, dodávají nositelkám punc něžnosti. Pokud hledáte na sebe ty správné kousky, ale často musíte udělat nechtěný kompromis, mrkněte jinam než do masových řetězců.

Letní maxi šaty se hodí kamkoli

Zejména v létě ženy ocení pohodlné a vzdušné oděvy. Dámy mají tu výhodu, že mohou obléct šaty, jež budou volnějšího střihu. Nikde je nebudou tlačit švy nohavic jako u kalhot. Pokud jsou šílená vedra, hodí se letní maxi šaty. Nebojte se, že by velká metráž látky způsobila ještě větší horko. Textil funguje i termoizolačně, však se podívejte, co nosí lidé v arabských státech. Jsou klidně zahaleni od hlavy až patě.

Musíte však vybírat dobré látky a střihy. Vzdušnost zajišťují přírodní materiály jako bavlna, hladivý efekt zajistí třeba příměs bambusu. Vyloženě chladí satén, skvělé je i hedvábí. Materiál s nízkou gramáží umožní, aby šaty „dýchaly“. Jen si dejte pozor, aby látka nebyla transparentní. Co se týká barev, na léto volte světlé. Čím tmavší je kolorit, tím více přitáhne slunce a vy se v outfitu uvaříte.

letní šaty

Šaty na ples pro plnoštíhlé

Hledáte šaty na významnou událost, ale jelikož nemáte úplně modelkovskou figuru, spousta věcí vám nesedí. Šaty na ples pro plnoštíhlé nemusí být pouze snem. Každá figura se dá dobře obléknout, nikomu nesluší vše. I velmi štíhlé ženy mají problém, když šaty odhalují jejich kostnaté ruce, propadlý hrudníček také někomu dokonce působí mindráky.

Dámy s nějakým tím kilem navíc by faldíky rády zamaskovaly a třeba raději zdůraznily plné poprsí. Dá se kouzlit. Stačí mít bezvadný střih. Záleží jen na tom, jaké proporce máte. Jestli vás trápí větší bříško, neberte si šaty s nabíráním na prsou a sukni, která se rozšiřuje do písmene „A“. Pokud nemáte boky, vyhněte se halenám s nabíráním. Protože ale neexistují univerzální rady, nejlepší je, když se na vás podívají experti. Například ti z butiku La Silueta v centru Prahy, kde najdete bohatý výběr outfitů i skvělé poradenství.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *