Domov jako ze škatulky

Pohon dvoukřídlých bran

Pokud máte vlastní dům, sice si jej musíte sami zařídit, na druhou stranu jen vy si vyberete to nejlepší dle svého vkusu. Dnes se podíváme na to, jak pohánět brány a proč jsou dobrá dřevěná madla.

Kvalitní pohon dvoukřídlých bran

Bran je spousta, především se dělí dle křídel, tedy pokud máte jedno nebo dvě. My se mrkneme na dvoukřídlé brány, jelikož jde o složitější konstrukci. A na ni je třeba spolehlivý pohon dvoukřídlých bran. Pohon jako takový je především pomocník, abyste vy sami nemuseli něco tahat a zvedat. Existují nadzemní či podzemní pohony, ve výběru záleží na rozměru křídla, které bude pohon táhnout.

Brány pro váš domov

Systém se skládá z řídící jednotky a pohonu brány, přičemž s nimi manipulujete dálkovým ovládáním. To funguje s pomocí přijímače rádiového signálu a vysílače rádiového signálu. Systém je bezpečný, má například fotobuňky pro rozpoznání překážky v průjezdu či výstražný maják, takže vám vrata nepřivřou auto, vás nebo neposedné děcko.

Madla dřevěné na zábradlí

Nejen exteriér zařizujeme, ale i interiér. Pokud je brána bezpečnostním prvkem, aby nám nikdo nevnikl do domu, pak i zábradlí představuje bezpečnostní systém, abychom se my či děti nezranili. K nim jsou zapotřebí madla dřevěné. Proč tento materiál? Je nejen hezký, ale i bezpečný. Dřevěná madla na zábradlí nekloužou jako třeba kov. Postarají se o pohodlné používání schodiště i pro méně stabilní lidi jako seniory a malé děti. Vyrábí se z kvalitního bukového dřeva, s nátěrem či bez nátěru. Kde si vyberete zmíněná příslušenství? U firmy Kovoinox, společnosti, jež se specializuje na výrobu a prodej kovových výrobků.

Díky dlouholetým zkušenostem poskytují široký sortiment kvalitních kovových produktů, a ty splňují nejvyšší nároky zákazníků. To vše za rozumnou cenu. Produkty společnosti jsou vyrobeny ze špičkových materiálů, které jsou testovány, takže splňují nejpřísnější normy.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *