Promyšleně navržené regály pomáhají ve skladech udržet dokonalý pořádek

regály do skladu

Udržet si přehled ve věcech a vždy vědět, kam pro co sáhnout, je důležité i v osobním životě. Když máte ve skříních, policích a zásuvkách vše pečlivě a systematické srovnané, zbytečně vás nezdržuje hledání založených předmětů. Jakmile vše vždy najdete přesně na vymezeném místě, zabere vám příprava na odchod do zaměstnání, do školy, do divadla i odjezd na dovolenou minimum času. Navíc si ušetříte zbytečný a nepříjemný stres. Pořízení praktických úložných systémů se tedy rozhodně vyplatí. A to samé dvojnásobně platí v pracovním životě.

Na pracovišti je třeba zajistit efektivitu. Důmyslným systémem s regály lze dosáhnout nemalé časové úspory

Jakmile se v určitém úseku věnuje svým povinnostem větší množství zaměstnanců, je potřeba zajistit, aby měl každý k dispozici dostatek prostoru a vše, co potřebuje k úspěšné realizaci zadaných úkolů. Čím více lidí přitom pracuje na stejném místě, o to důležitější přehlednost. Pokud se navíc pracuje ve směnném provozu, musí vše fungovat i ve chvíli, kdy si pracovníci předávají uprostřed dne rozpracované úkoly. Zejména tam, kde se manipuluje se zbožím podléhajícím zkáze či zásilkami, které je nutné doručit ve smluvené lhůtě, je promyšlený systém čirou nezbytností. Mezi taková místa patří sklady, překladiště i distribuční centra výrobců. Na místě je tedy používat praktické a přehledné regály a regálové systémy.

regály

Zejména ve větších pracovištích jsou regálové systémy velice žádané. Není se čemu divit; dokáží pojmout velký objem zboží i zásob, ideálně uložených na paletách. Velkou inovací je konsignační sklad, který výrazně pomáhá například ve chvíli, kdy je žádoucí distribuovat výrobky v tak, aby nedošlo k jejich expiraci, tedy podle zásady „první dovnitř, první ven“. Reorganizace palet v regálech konsignačního skladu je snadná a rychlá. Systém Radioshuttle™ navíc dokáže zajistit i plnou automatizaci skladu a výrazně tak omezit nároky kladené na pracovníky. Bezpilotní vozíky a zakladače se obejdou bez obsluhy, zvyšuje se i bezpečnost na pracovišti.

Regálové systémy umožňují systematické uspořádání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *