Práce realitního makléře je skvělým tipem na hlavní i vedlejší příjem

Dostali jste se do fáze, kdy vás vaše stávající zaměstnání plně neuspokojuje, či byste si potřebovali přivydělat? Poohlédněte se v oblasti obchodu v realitách. Stanete se pánem svého času, a kromě jiného plat realitního makléře rozhodně stojí za zvážení.

Co očekávat?

Práce realitního makléře neobnáší pouze nákup a prodej nemovitostí. K duši obchodníka potřebujete navíc schopnosti finančního a právního poradce, terénního pracovníka, asistenta a psychologa. Základem úspěšné spolupráce mezi klientem a makléřem je hluboký vztah založený na důvěře. Realitní makléř práce rozhodně neznamená povrchní přístup k zákazníkovi za účelem dosažení co nejvyššího zisku.

realitní makléř-2

Nebudete na to sami

V prvé řadě vás nemusí trápit otázka, jak se stát realitním makléřem? Může se jím stát totiž každý, kdo má chuť a vůli pracovat. Od realitní společnosti dostanete 100% zázemí včetně zavedených systémů, databází, příležitostí k sebevzdělávání, kurzů a školitelů, kteří vás do práce v realitách hladce uvedou. Pak už skutečně záleží pouze na vašem entuziasmu, pracovitosti, vytrvalosti, obchodním talentu, podnikatelském duchu a morálním kreditu, jak budete úspěšní. Dle těchto vlastností se poté odvíjí plat realitního makléře.

Ideální příležitost k přivýdělku

Maminky na mateřské, senioři či studenti jistě uvítají pár tisíc korun měsíčně navíc. Ve prospěch této práce hovoří fakt, že výše příjmů čistě závisí na čase a energii, které jí věnujete. Chcete-li se zaměstnání realitního makléře věnovat na plný úvazek, můžete se těšit na příjem v řádech desetitisíců korun měsíčně. Nováčci získávají 50% provizi, profesionálové pobírají až 80 %. Jak bylo zmíněno výše, úspěch záleží na vašem pozitivním přístupu ke klientovi. Díky němu za vámi budou zákazníci na základě kladných referencí chodit sami, čímž procento uzavřených obchodů poroste.