Jak vybrat popelnici, aby splňovala vaše požadavky?

Jak vybrat popelnici k domu

Výběr popelnice se sice na první pohled zdá jako poměrně jednoduchý úkol, nicméně ve skutečnosti je nezbytné vzít v úvahu spoustu faktorů. Přece jen, nevybíráte popelnici na pár měsíců, ale ideálně na několik let. V následujících řádcích vám proto prozradíme, na co se zaměřit, abyste neprohloupili. 

Velikost popelnice

Pokud bydlíte v bytě, zřejmě vás výběr popelnice až tak netrápí, ovšem obyvatelé rodinných domů se takovou otázkou zabývat zkrátka musí. Zvažte v první řadě, kolik odpadu průměrně vytvoříte za týden, přičemž pro menší rodiny postačuje menší popelnice 120 l, ovšem pro větší domácnosti je vhodnější objem alespoň 240 l.

Co se týče rozměrů, popelnice by měla zapadnout do prostoru, kam ji chcete umístit. Změřte tedy místo, kde plánujete popelnici ponechat, a tomu přizpůsobte i velikost. Současný trh nabízí několik standardizovaných velikostí.

Materiál

Existují hned dva materiály používající se pro výrobu popelnic, a to plast a kov. Plastová popelnice je lehká, snadno se čistí a taktéž je odolná vůči korozi. Kovové popelnice jsou odolnější a vydrží déle, nicméně většinou podléhají korozi, pokud je pravidelně nenatíráte. Podívejte se na plastovou popelnici na stránce https://www.pkgroup.cz/plastova-popelnice-240-l-modra/.

jak vybrat popelnici

Kolečka a rukojeti

Popelnice s kolečky a rukojetí usnadňuje přepravu na místo vykládky. Jestliže je i toto pro vás důležité, sáhněte po modelu s takovými prvky.

Jestliže hledáte společnost zabývající se prodejem popelnic, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti PK Group 2016, s.r.o. Jedná se o rodinnou firmu, jež se zaměřuje na prodej přepravních a manipulačních obalů, pojezdových koleček pro potravinářský, technický, spotřební a jiný průmysl. Vyrábí také kvalitní vozíky pro jednoduchou a efektivní manipulaci s přepravkami.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *