3 hlavní důvody, proč si pronajmout virtuální adresu v Praze

Virtuální adresa v Praze

Pouštíte se do podnikatelské činnosti? Pak jistě dobře víte, že v rámci firmy či živnosti musíte mít zajištěné sídlo, které bude zapsané v příslušném rejstříku. Jenže pronájem klasické kanceláře může vyjít klidně na desítky tisíc korun, na což zejména drobní živnostníci a začínající malé firmy nemají dostatečné finanční prostředky. Značnou úlevu v rámci této záležitosti přináší možnost sjednat si takzvané virtuální sídlo. To je dokonce nejlepší zřídit si rovnou v Praze.

1. Úspora peněz

Jestliže si porovnáte klasický pronájem sídla s virtuálním, kdy na dané adrese po většinu času reálně nepůsobíte, rozdíl může být doslova astronomický. Virtuální adresa Praha 1 kupříkladu vyjde jen na pár set korun za měsíc, zatímco ve stejné lokalitě běžný pronájem stojí klidně více než 50.000 měsíčně. Podobně výhodná je samozřejmě třeba také virtuální adresa Praha 2 a další lokality v rámci hlavního města. Ročně tak vaše úspory mohou činit stovky tisíc korun, které můžete investovat do rozvoje podnikatelské činnosti.

2. Atraktivní lokalita láká lidi

Když narazíte na firmu se sídlem v centru Prahy, obvykle na vás působí mnohem věrohodněji a lépe než taková společnost, která funguje někde na okraji města, ba dokonce kdesi na vsi. Obecně mají klienti, zákazníci a obchodní partneři větší důvěru právě ve firmy, jež mají dobrou adresu. Díky virtuálnímu sídlu dnes může sídlit v atraktivní lokalitě každý živnostník a menší či středně velká firma, aniž by museli mít bankovní účty přeplněné penězi.

3. Řada služeb

V rámci virtuálního sídla je garantované označení firmy na budově. Máte rovněž zajištěné převzetí došlé pošty, přesměrování telefonních hovorů, o což se stará fungující recepce. V případě potřeby je navíc možné využívat pronájmu zasedací místnosti, takže na dané adrese bez problémů uskutečníte schůzku s klienty a obchodními partnery.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *