Už jste slyšeli o světlovodech? Malý zázrak na střeše vykouzlí denní světlo!

Majitelé nemovitostí, kteří se potýkají s nedostatkem denního světla v místnostech a na chodbách, už nemusejí smutnit. Světlovody jsou ideálním řešením. Zařízení zabudované na střeše anebo na fasádě zajistí průchod denního světla i obtížných míst.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Světlovody střádají denní světlo přímo na střeše či na fasádě a terase. Pomocí střešní kopule se dostane světlo do pokojů, chodeb i světlíků. Kopule sbírá světlo do tubusu a dále ho posílá do interiéru. V žádném případě nesmí být zaprášená a zažloutlá. Vnitřek tubusu je opatřen zrcadly s unikátní odrazivostí, to vše pro maximální proudění světla do domu. Druhý konec tubusu je umístěn v prostoru, který chceme prosvětlit. Nemusíte se vůbec bát, že by vás příchozí svit oslňoval. Tubus totiž disponuje rozptylovačem neboli difuzérem. Když potřebujete šero, skvěle vám poslouží elektronický stmívač. Díky němu si přívod světla regulujete.

světlovody

Umělé osvětlení není opravdové

Člověk denní světlo k životu potřebuje, jinak se cítí unavený a je ve stresu. Navíc se mu může zhoršit zrak, trpí poruchami soustředění, a dokonce řídnutím kostí. Světlovod vede světlo do interiéru normálně, takže je stejné jako venku. Díky přirozenému světlu budete mít více energie a na práci se dokážete lépe soustředit. Oceníte prosvětlení místností a budete lépe vnímat barvy kolem sebe. Už nebude nic zašedlé a umělé.

Vsaďte na produkty prověřené značky

Pokud vás zaujaly střešní světlovody, pořiďte si je domů, ale jedině od spolehlivého dodavatele. Výrobce světlovodů Lightway je zárukou spokojenosti. Denní světlo v komerčních budovách, skladech či v dílnách už nebude konečně umělé a zaručí vyšší efektivitu práce a psychickou pohodu. Světlovody Lightway umí eliminovat emise oxidu uhličitého a splňují ekologické nároky firmy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *