Nemůžete přestat kouřit? Pomohou elektronické cigarety!

Jak přestat kouřit, pomoc při odvykání s elektronickou cigaretou

Popularita elektronických cigaret je stále větší. Jde totiž o zdravější formu kouření, navíc díky nim můžete s klasickým kouřením zcela přestat. Podívejte se, kolik benefitů a zábavy nabízí.

Elektronická cigareta HQD vám pomůže v odvykání

Elektronické cigarety vám nabízí mnoho chutí. Nejedná se o rutinní chutě tabáku, jak jsme zvyklí u klasických forem cigaret. Můžete si popotahovat i v restauracích, kancelářích, autobusech, obchodech atd., protože všude jsou víceméně tolerované. Pokud chcete přestat s kouřením klasických cigaret, není to pouze o tom, že by vám při abstinenci chyběl tabák. Kuřák si totiž osvojí různé zvyky, chybí mu i pocit mít cigaretu v ústech, držet ji v ruce. S touto činností si spojujeme relax, kdy třeba o pauze v práci kouříme. Proto nejsou leckdy účinné nikotinové náplasti. Elektronická cigareta věrně napodobuje klasickou cigaretu, avšak obsahuje až o 99 % méně škodlivin, nevytváří toxické látky, které vznikají hořením, není vám cítit z pusy a neničí se chrup. Navíc ušetříte, protože jednorázová cigareta vydrží asi jako dvě krabičky cigaret. Víte, jaká je elektronická cigareta HQD?

Jak přestat kouřit? Zkuste elektronické cigarety

Jednorázová elektronická cigareta HQD.cz

Cigarety, které koupíte na HQD.cz, jsou pestré, co se týká vzhledu i chutí. Může jít o jednodruhové příchutě jako jahody, borůvky, mango, vodní meloun, prodávají se i mixy chutí. Obsahují pouze 18 mg/ml nikotinu. Nemají tlačítka, obsluha je jednoduchá, stačí jen potáhnout a vape se automaticky sepne. Vy se tak nemusíte starat o nabíjení nebo náplně. Elektronická cigareta vám vydrží až 600 potahů, což odpovídá dvěma krabičkám. Nemusíte se bát, že vám cigareta najednou dojde a vy budete bez náhrady, blikající dioda vám naznačí, že zbývá už jen málo cigarety. Můžete si být jisti, že jde o kvalitní produkty, proto je tu i certifikát o zdravotní nezávadnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *